RESMİ TEKLİF YOK

17 Temmuz 2019 09:47
RESMİ TEKLİF YOK

Eskişehirspor Kulübü Başkan Vekili Mehmet Şimşek, son günlerde tekrar transferi için gündeme gelen Mehmet Özcan ile ilgili olarak kısa ve net bir karşılık verdi.

UCUZA VERMEYİZ

 Yönetici Şimşek, "Bizde Mehmet Özcan’ı 500 bin Euro’ya verecek mide yok. Nokta. Herkes işine baksın. Her yazılana inanmayın" diye yorum yaptı. Bilindiği gibi görsel ve yazılı yorumlarda Mehmet için Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzon gibi ekiplerin devrede olduğu ileri sürülmüştü.

GİDENLERE KOLAYLIK

Öte yandan Eskişehirspor yönetimi, A takımda şans bulamayan ve yaş grupları için yaşları dolmasına karşın sözleşmeleri devam eden oyuncuların futbol yaşamlarını sürdürmeleri içir kolaylık sağlıyor. Başkan vekili Şimşek'in verdiği bilgiye göre futbolculardan alacaklarından feragat etmeleri isteniyor ve gidecekleri kulüpten gelecek sezonlarda bir başka kulübe gitmeleri durumunda Eskişehirspor'a satıştan %25- %30 pay hakkı olunması için sözleşme yapılıyor.Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali

17 Temmuz 2019 11:47
Dorkhan'dan tadı damağında kalan Beşiktaş ölmüş eşek arıyor Trabzonspor bir oyuncusu için yabancı bir takımdan 21 milyon Euro istiyor..

uğur

17 Temmuz 2019 16:50
ali denen arkadaş bir oyuncu dediğin yusuf yazıcı senin takımına bedel fıratcan üzüm ü bedava kaptırırken aklın nerdeydi