Rahşan Ecevit hayatını kaybetti

Son Güncelleme : 18 Ocak 2020 08:01
Rahşan Ecevit hayatını kaybetti

Merhum Başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, tedavi gördüğü hastanede 97 yaşında hayatını kaybetti.

 Eski Başbakan Bülent Ecevit'in eşi ve Demokratik Sol Parti'nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, 97 yaşında hayatını kaybetti.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, 26 Aralık 2019'da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (GATA) tedavi altına alınan Rahşan Ecevit, bir gün sonra genel durumunun bozulması nedeniyle dahiliye servisi yoğun bakım kliniğine kaldırıldı.

Rahşan Ecevit, çoklu organ yetmezliği nedeniyle bugün saat 21.10'da yaşamını yitirdi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Allah rahmet eylesin

18 Ocak 2020 00:36
Gerçek bir halk partisi kurucusu ve gerçek halkçı bir rahmetli Bülent Ecevit'in eşi. Allah rahmet eylesin. Sizi ve düşüncelerinizi çok arayacağız. Sizinle, sizin davetiniz ve teklifiniz ile yola çıkan sayın başkanımız Büyükerşen artık başkaları ile birlikte. O partinin de adında halk geçiyor ama halktan bi haber. Sadece adında kalktı halk. Ama biz Rahşan ve Bülent Ecevit'i rahmetle anacağız.

yirmialtı

18 Ocak 2020 13:13
Rahşan Ecevit daha çok rahşan affı ile anılıyor nice ocaklar söndü, çok kişi, nice insanlar öldü gittiği yerde çok kişi ile hesaplaşacaktır Kocası Bülent Ecevitle de ben 26 bankayı batırdığı ve devleti 45 milyar dolar zarara uğrattığı için yakasındayım ben hesaplaşacağım

selami

18 Ocak 2020 09:18
yılmaz hocada dönemin adamı oldu.