PUTİN HAKKINDA CİDDİ İDDİA

Son Güncelleme : 19 Eylül 2018 13:09
PUTİN HAKKINDA CİDDİ İDDİA

İngiltere'de yaşayan Rus model Anna Shapiro Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilgili ciddi iddialar ortaya attı.

Rus model kocasıyla birlikte Putin'in adamlarının hedefinde olduğunu iddia etti.

30 yaşındaki kadın, Putin'in Salisbury'de öldürülecekler listesinde olduğunu ve Kremlin'in onun ölmesini istediğini iddia etti.

Shapiro, İngiltere'nin Salisbury kentinde eşi Alex King ile yemek yerken birden kendini rahatsız hissettiğini söyledi. Genç kadın eşi 15 dakika boyunca tuvaletten çıkmayınca hemen içeri girdi.

Ardından ise kocasını erkekler tuvaletinde baygın ve ağzından köpükler gelmiş şekilde buldu.

Doktorlar çiftin fare zehriyle zehirlendiklerini belirtti.

Güvenlik uzmanları çiftin 'striknin' saldırısına uğramış olabileceklerini ifade ediyor.

Genç kadın, Rusya'da doğmuş ancak ailesinin tüm itirazlarına rağmen 2006 yılında İsrail vatandaşı olmuş.

Shapiro, Putin'in politikalarına karşı olduğu için ailesinin ona kızgın olduğunu söylüyor.

Özellikle de Rusya ordusunda görev yapan babasının.

Shapiro, 2008 yılında Londra'ya taşındığını eşiyle orada tanıştığını ve geçen ay evlendiklerini belirtiyor.

Shapiro, ülkesinin onun ajan olduğuna inandığını söylüyor.

ÇİFTE AJAN VE KIZI DA SALİSBURY'DE ZEHİRLENMİŞTİEski Rus ajan Sergey Skripal ile kızı Yuliya 4 Mart'ta Londra'nın Salisbury semtindeki bir alışveriş merkezindeki bankta bilinçlerini kaybetmiş halde bulunmuş, İngiliz uzmanların olay mahallindeki incelemesinde Skripal ile kızının Rusya yapımı askeri düzeydeki sinir gazı Noviçok'a maruz kaldığı öne sürülmüştü.

İngiltere zehirlenme olayının ardında Rusya'nın olduğunu belirtmiş ve olayın faili olarak iki Rus'un fotoğrafını yayınlamışlardı. Bu olay İngiltere ve Rusya'nın arasının açılmasına neden olmuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.