PROJE TEŞEKKÜRÜ

Son Güncelleme : 11 Şubat 2017 14:02
PROJE TEŞEKKÜRÜ

Anadolu Üniversitesi’nde, “Açıköğretim Sisteminde Radyo Dinleme Eğiliminin Yeri ve Öneminin Konumlandırılmasına Yönelik Bir Araştırma” isimli bilimsel araştırma projesinin teşekkür töreni gerçekleşti.

Güzel başarılar

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Açıköğretimden Sorumlu Rektör Yardımcısı ve Açıköğretim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yücel Güney, İletişim Bilimleri Fakültesi yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı.“Açıköğretim Sisteminde Radyo Dinleme Eğiliminin Yeri ve Öneminin konumlandırılmasına Yönelik Bir Araştırma” isimli bilimsel araştırma projesinin teşekkür töreninde konuşan Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Radyo A’nın 20 yıla ulaşan tarihinde çok güzel başarılara imza attığını belirtti.

Mutluluk ve memnuniyet


Rektör Gündoğan “ Aslında radyonun da farklı bir güzelliği var. Bu 3 aylık uygulamada aslında bunun ne kadar güzel ne kadar önemli olduğunu ortaya koydu. İnşallah bundan sonra Açıköğretim sisteminin bir mecrası olarak da biz radyomuzu kullanmaya devam edeceğiz. İnşallah var olan 3 dersi önümüzdeki dönemde sayısını daha da arttıracağız. Dolayısıyla Radyo A’nın Açıköğretim’e hizmet eden bir mecra olmasından ben özellikle mutluluk ve memnuniyet duyduğumu da ifade etmek istiyorum.

“Açıköğretim Sisteminde Radyo Dinleme Eğiliminin Yeri ve Öneminin Konumlandırılmasına Yönelik Bir Araştırma” isimli bilimsel araştırma projesinin teşekkür belgeleri emeği geçenlere takdim edildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle