PERSONELE TEMİZLİK EĞİTİMİ

05 Kasım 2017 15:35
PERSONELE TEMİZLİK EĞİTİMİ

Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından, Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı çalışan temizlik personeline genel ve kişisel hijyen eğitimi ile temizlik malzemelerinin kullanımı eğitimi verildi.

Dr. Aslı Turla Ünügür tarafından Tepebaşı Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen eğitime katılım yoğun oldu. Dr. Ünügür, eğitim çalışması kapsamında yaşanılan ortamın temizliğinin, insan sağlığı konusunda doğrudan etkili olduğuna dikkat çekti. Günlük temizlik konusunda başlıca kurallara değinen Ünügür, temizlik işlemlerinin bilinçli olarak yapılması, ortam temizliğinin sıklıkla gerçekleştirilmesinin önemi, temizlik gereçlerinin temizliği gibi sağlıklı bir ortam oluşturulmasında önemli hususları anlattı. Çalışmaya katılan personelin sorularının da yanıtlandığı eğitim, slayt gösterimi ile gerçekleştirildi. Ayrıca yaklaşık iki saat kadar süren eğitimin verimli geçtiğini belirten yetkililer, temizlik konusunda bilinçlendirme çalışmalarının süreceğini ifade etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
Eskişehir'de tartıştıkları kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişiden 2'si tutuklandı.
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.