PERSONELE TEMİZLİK EĞİTİMİ

05 Kasım 2017 15:35
PERSONELE TEMİZLİK EĞİTİMİ

Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından, Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı çalışan temizlik personeline genel ve kişisel hijyen eğitimi ile temizlik malzemelerinin kullanımı eğitimi verildi.

Dr. Aslı Turla Ünügür tarafından Tepebaşı Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen eğitime katılım yoğun oldu. Dr. Ünügür, eğitim çalışması kapsamında yaşanılan ortamın temizliğinin, insan sağlığı konusunda doğrudan etkili olduğuna dikkat çekti. Günlük temizlik konusunda başlıca kurallara değinen Ünügür, temizlik işlemlerinin bilinçli olarak yapılması, ortam temizliğinin sıklıkla gerçekleştirilmesinin önemi, temizlik gereçlerinin temizliği gibi sağlıklı bir ortam oluşturulmasında önemli hususları anlattı. Çalışmaya katılan personelin sorularının da yanıtlandığı eğitim, slayt gösterimi ile gerçekleştirildi. Ayrıca yaklaşık iki saat kadar süren eğitimin verimli geçtiğini belirten yetkililer, temizlik konusunda bilinçlendirme çalışmalarının süreceğini ifade etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor. 
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı.