PERSONEL SAĞLIĞI ÖN PLANDA

31 Mart 2020 13:16
PERSONEL SAĞLIĞI  ÖN PLANDA

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri ilçede sürdürülen çalışmaların devam edeceğini kaydederken, çalışmalarda görev alan temizlik personelinin sağlık önlemleri de ihmal edilmiyor.

Maske ve eldiven ile görev yapan personel, görev bitiminde Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesindeki yaya dezenfeksiyon ünitesine girerek dezenfekte oluyor ve ateş ölçümleri yapılıyor.

Sosyal mesafe

Personel görev yerlerine giderlerken de sosyal mesafeyi koruyarak servis araçlarına boşluk bırakacak şekilde oturuyor. Yetkililer ayrıca vatandaşların da duyarlı olmaları gerektiğini ifade ederek çevrenin temiz tutulması konusunda herkese görevler düştüğünü kaydetti. (HM)

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

A

31 Mart 2020 15:39
Biraz da çocuk parkları sokak cadde dezenfektan etseler ne güzel olacak 1 kere yollar yıkandı tepebaşı çalışıyor dedik 2 3 hafta üstünden 1 daha hiç 1 çalışma yok uluönder mahallesinde sadece reklam ve göstermelik olan çalışmaları yapacaksınız hiç yapmayın daha iyi duzenli olarak yapın ki bizde 1 kere belediyemiz çalışıyor diyelim her mahalle her gün gün çalışma olmaz ama hafta 1 kez her mahalle bu çalışmaları tekrar edilmesi lazım tanker gezsin dursun mahalleleri ayda 1 kez olacak çalışma hiç yapmayın daha iyi

Faik

01 Nisan 2020 15:55
Tepebaşı. Cadde ve sokakları yıkayabildiği ölçüde sabunlu suyla yıkamalı. bazı noktalarda çöp konteynerleri kalkmış iyi olmuş.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama