PARKLARDA SONBAHAR TEMİZLİĞİ

17 Kasım 2019 10:42
PARKLARDA SONBAHAR TEMİZLİĞİ

Tepebaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, sonbahar mevsimiyle birlikte ilçe genelindeki parklarda bakım çalışmalarını hızlandırdı.

Tepebaşı Belediyesi, vatandaşların uğrak noktası olan parklarda gerçekleştirdiği bakım ve temizlik çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de, sonbahar mevsimiyle birlikte ağaçlardan dökülen yaprakların temizliğini ilçe genelindeki parklarda eş zamanlı olarak gerçekleştiriyor. Ekipler, rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra parklarda bulunan oturma grupları, çocuk oyun donatıları ve spor alanlarının bakımını da yapıyor. Ayrıca ilçe genelindeki parklarda ve yeşil alanlarda gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini dile getiren Eskişehirliler, Tepebaşı Belediyesine teşekkürlerini iletti. Öte yandan Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri ise, belirlenen program çerçevesinde parklarda sürdürülen çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

özkan

18 Kasım 2019 07:29
park ve bahçeler için bilimsel bir açıklaması yoksa. bence dökülen yapraklar temizlenmemeli.

Halil Toksöz

18 Kasım 2019 01:27
Milletin evi tertemiz fakat , eline ne geçerse sokağa atıyor silkeliyor, döküyor, bir türlü göçebelikten kurtulubda şehirleşemedik.!

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama