PADİŞAHLIK GERİ GELDİ SANILMASIN

28 Ağustos 2018 17:26
PADİŞAHLIK GERİ GELDİ SANILMASIN

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Kurt " Hiç kimse Türkiye’de padişahlık geri geldi zannetmesin" dedi.

Pekçok kişi işsiz kaldı

Başkan Kurt yaptığı konuşmalarda ekonomik bunalıma değindi. Odunpazarı Belediyesi’nin örnek olan işlere imza attığını belirten Kurt, bunun için tüm işçilere teşekkür etti. Taşeron kararnamesine de değinen Kurt “Bu kararname ile Türkiye’deki istihdam sorununu çözdük dediler. Yüze yakın arkadaşımız işsiz kaldı ya da biz de çalışamaz oldu" dedi.

Kim batırdıysa o temizlesin

Kurt, “Her türlü yanlışı yapacaksınız, her türlü olumsuzluğu gerçekleştireceksiniz, ülkeyi yönetilemez hale getireceksiniz ondan sonrada birlik ve beraberlik içinde bizim yanımızda olun diyeceksiniz. Bu doğru bir şey değil. Kim batırdıysa o, temizlemeli. Hiç kimse Türkiye’de padişahlık geri geldi zannetmesin. Sistem elbette belli bir takım sıkıntılar yaşıyor, demokratik anlamda sıkıntıları görüyoruz. Ama bunları aşarız, aşmak zorundayız" diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Yalcin

29 Ağustos 2018 14:53
2015 yılında aralık ayında 350 kişiyi kış günü nasıl işten cikardiginida anlatsana başkan show yapma boş agizla

fatih

29 Ağustos 2018 09:21
kendi işe aldıklarını geri çıkarmak koymuştur ...

velicem

29 Ağustos 2018 08:51
kazımcığım, seçimlerden önce sizin temsil ettiğiniz parti padişahlık gelecek diyordu...

mustafa

29 Ağustos 2018 09:44
Belediye de para çok galiba. İş yaramayan adamları ellerinde tutup, boşuna para vermek istiyor. Çok iş çok işçiyle yapılmaz.
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
Eskişehir'de çevre yolunda ters yönde süratli bir şekilde ilerleyen sürücü, hem kendisini hem de diğer sürücüleri ölümle burun buruna getirdi.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.