paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ

13 Kasım 2018 16:55
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ

ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.

Atatürkçü düşünce Derneği Başkanı Azmi Kerman Diyanet İşleri Başkanının Atatürk düşmanı birini ziyaret etmesinin kabul edilemez olduğunu söyledi. Kerman "Diyanet İşleri Başkanlığı atatürk tarafından kurulmuştur. Diyenet işleri başkanı '10 Kasım'da saat 9'u 5 geçe kenefe gidin' diyecek kadar alçalan, akli, vicdani melekelerden yoksun şaibeli şahsı evinde ziyaret ederek hediyeler vermiştir. Diyenet İşleri Başkanını Atatürk'e yürekten bağlı Türk Milleti'nden özür dilemeye ve ,istifaya davet ediyoruz" dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yirmialtı

14 Kasım 2018 08:33
KURTARICIMIZ ATA MIZA DİL UZATANLAR DERHAL TÜRKİYE Yİ TERKETSİNLER. YA SEV YA TERKET.

musti

13 Kasım 2018 22:50
Atatürk düşmanları iyice azıttılar..bunlar nereden cesaret alıyorlar?

Gececi

13 Kasım 2018 21:35
Bu gün Türkiyede dış istihbarat teşkilatlarıyla sıkı ilişki içinde dikkate alınacak 22 cemat var diğerleri henüz güclü değil bu 22 cematin tamamı diyanetle sıkı ilişkiler içinde tarikat şeyhlerinden devlet memuru cami imamları ve hepsinin mecliste miletvekili var yani diyanet işleri başkanıda diğer makam sahipleri gibi bir cemate bağlı ve cematini hoş tutmak zorunda.
İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE...
İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE...
Kılıçdaroğlu-Akşener görüşmesi öncesi CHP ve İYİ Parti'nin anlaştığı açıklandı.
YÜKSEK HIZLI TREN KAZA YAPTI
YÜKSEK HIZLI TREN KAZA YAPTI
Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren'in Yenimahalle'de kılavuz lokomotifle çarpışması sonucu 7 kişi hayatını kaybetti, 46 kişi yaralandı.
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.