ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ

13 Kasım 2018 16:55
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ

ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.

Atatürkçü düşünce Derneği Başkanı Azmi Kerman Diyanet İşleri Başkanının Atatürk düşmanı birini ziyaret etmesinin kabul edilemez olduğunu söyledi. Kerman "Diyanet İşleri Başkanlığı atatürk tarafından kurulmuştur. Diyenet işleri başkanı '10 Kasım'da saat 9'u 5 geçe kenefe gidin' diyecek kadar alçalan, akli, vicdani melekelerden yoksun şaibeli şahsı evinde ziyaret ederek hediyeler vermiştir. Diyenet İşleri Başkanını Atatürk'e yürekten bağlı Türk Milleti'nden özür dilemeye ve ,istifaya davet ediyoruz" dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yirmialtı

14 Kasım 2018 08:33
KURTARICIMIZ ATA MIZA DİL UZATANLAR DERHAL TÜRKİYE Yİ TERKETSİNLER. YA SEV YA TERKET.

musti

13 Kasım 2018 22:50
Atatürk düşmanları iyice azıttılar..bunlar nereden cesaret alıyorlar?

Gececi

13 Kasım 2018 21:35
Bu gün Türkiyede dış istihbarat teşkilatlarıyla sıkı ilişki içinde dikkate alınacak 22 cemat var diğerleri henüz güclü değil bu 22 cematin tamamı diyanetle sıkı ilişkiler içinde tarikat şeyhlerinden devlet memuru cami imamları ve hepsinin mecliste miletvekili var yani diyanet işleri başkanıda diğer makam sahipleri gibi bir cemate bağlı ve cematini hoş tutmak zorunda.