Özel Halk Otobüsçüleri'nden 65 yaş üstü vatandaşa müjde!!!

21 Aralık 2014 01:30
Özel Halk Otobüsçüleri'nden 65 yaş üstü  vatandaşa müjde!!!

Yaklaşık iki hafta boyunca 65 yaş üstü vatandaşlara devletin tanıdığı hakkı kullandıttırmayan ve onları baskı altına alan otobüsçülerin, yasaları çiğnediği ve örgütsel bir suç işledikleri kamuoyunda öne sürülmüştü. Adalet önüne çıkmaktan ve yargılanmaktan tedirginlik duydukları iddia edilen otobüsçülerin, kararlarından geri adım attıkları belirtilmişti. Bu kararın arkasındaki gerçeğe Sakarya Mizah Ekibi ulaştı. Otobüsçüler odasında bulunan yetkili bir kişi, yaşananları tüm çıplaklığıyla bizlere anlattı. Odanın yasaları çiğnediğinin geç farkına vardığını belirten bu kişi, yönetim kurulunun ücretsiz ulaşım hakkından yararlanan 65 yaş üstü vatandaşlara, 2. sınıf vatandaş muamelesi uygulayacağını iddia etti. Artık otobüsçülerin, ücretsiz ulaşım hakkından yararlanan vatandaşları otobüsün çatısında taşıyacaklarını söyleyen şahsı muhterem, " Ücretli ulaşım hakkını kullanan vatandaşlar otobüste koltuklara oturarak seyahat edebilecekler. Ancak ulaşım hakkını ücretsiz olarak kullanan vatandaşlar otobüsün çatısında kendilerine yer bulabilecek. Onlar bizim büyüklerimiz. Başımızın üstünde yerleri var" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yumruklu saldırıda bulunulduğu ve silah çekildiği iddiasıyla açılan davada karar açıklandı. 
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
Eskişehir'de, bir kadına tecavüz edildiği gerekçesiyle işlenen cinayet davasında 4 sanığın yargılanmasına başlandı. 
 CUMHURBAŞKANINA  HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
Eskişehir'de, sosyal paylaşım hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
KAÇAK İÇKİ BASKINI
KAÇAK İÇKİ BASKINI
Eskişehir'de, 122 litre kaçak içki ele geçirildi.  
PALMİYELER KALDIRILIYOR
PALMİYELER KALDIRILIYOR
Eskişehir'de, yaz mevsiminde kentin caddelerini ve parklarını süsleyen palmiye ağaçları ile zakkumlar, havaların soğumasıyla toplanarak bakım için seralara götürüldü.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
Eskişehir'de, alkollü kullandığı aracıyla drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 9 bin 521 lira ceza uygulandı.