OTOMOBİLİ BİZ YAPALIM

10 Ocak 2019 15:28
OTOMOBİLİ BİZ YAPALIM

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ile EOSB Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri Vali Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti.

Yatırım için hazırız

Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Türkiye’ye yapılması planlanan otomotiv sektörü yatırımının EOSB’ye yapılması konusunda Vali Çakacak’tan destek istedi.

Küpeli “EOSB olarak otomotiv sektörüne yapılacak yatırım için hazırız. Bu sektör için çalışan pek çok firmamız mevcut. İmkanlarımız ve kapasitemiz ile bu projenin içinde yer almak istiyoruz. Bu konuda sizlerin de desteğini bekliyoruz” dedi.

Çalışmaları destekliyoruz

Vali Özdemir Çakacak ise otomotiv sektörüne yapılması planlanan yatırımın konusunda “Bölgemiz adına yaptığınız tüm çalışmaları destekliyoruz. Bu yatırımın Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılması için elimizden geleni yapacağız. Otomotiv sektörüne yapılacak bu yatırım sanayimiz, şehrimiz ve ülkemiz için çok önemli” diye konuştu.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İş Bilenin

11 Ocak 2019 00:05
UMARIZ BU GİRİŞİM İCRAATA DÖNER VE ESKIŞEHİR MAKUS TALİHİNİ DEĞIŞTIRIR. GEÇMIŞTEKI DEVRİM FIYASKOSU GİBİ SONUÇLANMAZ...

Turgay

10 Ocak 2019 16:36
Boşverin otomobili,o tren kaçtı. Bu ülkeye fayda sağlamak istiyorsanız,bilişim teknolojilerine,havacılık ve uzay çalışmalarına,olmadı,raylı sistemlere yatırım yapın. Hiçbiri olmazsa,Es Es orada,ona yardım edin.

devrim

10 Ocak 2019 16:41
chp yaptırmaz ki .