OSMAN TAŞ'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

22 Haziran 2019 10:37
OSMAN TAŞ'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Osman Taş dün kendisini ziyaret eden spor yazarlarına önemli açıklamalarda bulundu.

SPOR YAZARLARINA KONUŞTU

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Osman Taş dün kendisini ziyaret eden spor yazarlarına önemli açıklamalarda bulundu. Hazırladkıları projelerin hayata geçmesi için herkese sorumluluk düştüğünü vurgulayan Başkan Taş, “ Bu projeler olursa kimselere el açılmaz.” yorumunu yaptı. Güneş enerji paneli projesi hakkında konuşan Taş, “Kongrede söz verdiğimiz stadyumun üstü için güneş enerjisi projesi için çalışmalarımız sürüyor. Gerekli onayı aldık, yatırımcı da hazır. Bu proje ile stadyumun masraflarını karşılayacağımız gibi 160 bin TL gibi bir gelirimiz olabilecek.” diye konuştu.

FUTBOLCULARDA SORUN YOK

Başkan Taş, “Mevcut futbolcularımızda bir sorun yok. Federasyona başvuranda bulunmuyor. Sıkça medyada dile getirilen Mehmet Özcan için resmi bir teklif yok. Ayrıca hocamız Fuat Çapa geçen sezon çoğu zaman dış sorunlarla mücadele etti. Yeni dönemde hocamız iyi bildiği işi yapacak. Diğer konular için kafası bulanmayacak. Yönetimden de kimse işine karışmayacak. Ben Eskişehirspor'un derin ve deli fanatiğiyim. Günde 2 saat uyuyorum. Eskişehir'de birlik beraberlik sağlanırsa 26 saat içinde borcu bitiririz. Dilenciliği bitirip, projeler üreteceğiz. Para istemiyoruz, projelerimize destek istiyoruz.” dedi.

DESTEK İSTEYECEĞİZ

Başkan Osman Taş, “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen'i daha ziyaret etmedik. Hocamızı büyük bir proje ile ziyaret edeceğiz. Eskişehirli hem kentini hem de Eskişehirspor'u çok seviyor. Bir çok ilde bu iki unsuru birlikte seven insanı bulmak zordur. Projeler ve sponsorlar için 8 yatırımcı getirdik. Hepsi kente hayran kaldı. Benden söz, büyük işler yapacağız. Yapmazsak namerdim. Borcumuzun olduğu çocuklara bir laf söyleme, suçlama hakkımız yok. Onlar haklarını istiyor.”diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (4)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Musti

22 Haziran 2019 12:46
Helal olsun başkan !

Erhan

25 Haziran 2019 14:38
Görünen o ki 26 saatte borç ödenme ihtimali yok. bu puan silme cezasından 26 gün sonra ne olacak

Hüseyin ÖZKAN

22 Haziran 2019 23:45
İddia ediyorum bu yönetim Ağustos ayını çıkaramaz, olağanüstü kongre kararı alır. Şanlı Es-Es ne olur bilemem... Mehmet Özcan gibi satılacak bir iki oyuncu varsa onları da satar giderler. Ondan sonra hepimiz dövünürüz. Benden söylemesi...

mustafa uslu

22 Haziran 2019 11:00
bu kulübe harun karacan sahıp cıkmadı o kadar söz verdi sizmi sahıp cıkacaksnz

Suat Avni

10 Temmuz 2019 05:49
26 saat ....Şaka gibi.....

BUGRA

24 Haziran 2019 08:07
Yorum yapanların çoğu boş kulaktan dolma muhalifler,bu başkan hiç bişi yapmasa bile ediz ailesine sözünde durduğu için adamdır.

Vatandaş

22 Haziran 2019 17:28
26 saat içerisinde borcu bitirmek... Vay bee...

osman oz

22 Haziran 2019 10:59
ne kadar dayanacaksın bakalım

tefecitopkaya

22 Haziran 2019 11:11
ikinci başgan mısdafa topkaya kulübümüze karşılıksız 60 tirilyon hiybe edeceğim demişti,seçimi kazandılar tabi şimdi ses yok,bir an önce verdiği sözü tutsun,sizde taraftar olarak hesabını sorun,niye verilen sözler tutulmuyo,neyse bir sonraki seçimde hesabını soracağız camiya olarak.