ORTAK PROJELER YAPACAĞIZ

07 Şubat 2017 17:51
ORTAK PROJELER YAPACAĞIZ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Prof.Dr.Başar Sırmagül ile Hastane Başmüdürü Mesut Sarıbardak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Tunga Barçın’ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başhekim Sırmagül, hastane çalışmaları hakkında bilgi vererek Barçın’ı yeni görevine başlaması nedeniyle tebrik etti. Sırmagül, “Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ile işbirliğine her zaman hazırız. Üzerimize düşen her konuda temas halinde olacağız”dedi.

Genel Sekreter Barçın, Nazik ziyaretten dolayı teşekkür ettiğini ifade etti. Barçın, “Amacımız sağlık hizmetlerinin daha kaliteli ve etkin bir sunumunu yapabilmek, karşılaşılacak sorunları aşmak için projeler üretmektir” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Esk. Saglikci

07 Şubat 2017 15:28
Sayın Barçın tekrar Eskişehire hoşgeldiniz Eskisehirdeki saglik sorunlarında doğru tespitleri yapıyorsunuz umarım kısa zamandada neşteri vurursunuz kraldan çok kralcılık yapanlar hakettiklerini alır.kendi branşınız olan virüs temizlemeyi en iyi şekilde yaparsınız inşallah
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.