ORTAK PROJELER YAPACAĞIZ

07 Şubat 2017 17:51
ORTAK PROJELER YAPACAĞIZ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Prof.Dr.Başar Sırmagül ile Hastane Başmüdürü Mesut Sarıbardak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Tunga Barçın’ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başhekim Sırmagül, hastane çalışmaları hakkında bilgi vererek Barçın’ı yeni görevine başlaması nedeniyle tebrik etti. Sırmagül, “Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ile işbirliğine her zaman hazırız. Üzerimize düşen her konuda temas halinde olacağız”dedi.

Genel Sekreter Barçın, Nazik ziyaretten dolayı teşekkür ettiğini ifade etti. Barçın, “Amacımız sağlık hizmetlerinin daha kaliteli ve etkin bir sunumunu yapabilmek, karşılaşılacak sorunları aşmak için projeler üretmektir” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Esk. Saglikci

07 Şubat 2017 15:28
Sayın Barçın tekrar Eskişehire hoşgeldiniz Eskisehirdeki saglik sorunlarında doğru tespitleri yapıyorsunuz umarım kısa zamandada neşteri vurursunuz kraldan çok kralcılık yapanlar hakettiklerini alır.kendi branşınız olan virüs temizlemeyi en iyi şekilde yaparsınız inşallah
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor. 
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi.