ORTAK AKIL YÜRÜTÜYORUZ

25 Ocak 2020 13:28
ORTAK AKIL YÜRÜTÜYORUZ

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ile bir araya geldi.

Mutluluk duyuyoruz

Akçasoy ziyarete ilişkin değerlendirmesinde, “Tepebaşı Belediyemiz ile birlikte ortak akıl yürüterek ne gibi iş birliklerinde bulunabileceğimizi konuştuk. Zaten Eskişehir Kent Konseyi olarak yerel yönetimlerimiz ile birlikte hareket etmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Teşekkür etti

Başkan Ataç ise, “Sevgili Nuray, başarılı işler çıkaran bir isim. Yeni arkadaşları ile birlikte de daha iyi işler yapacağına inanıyorum. Başarılarının devamını diliyorum” diyerek Akçasoy ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Mete

26 Ocak 2020 01:55
Tebrikler Nuray hanım. Sonraki ziyaretiniz nereye olacak acaba? Acayip merak içindeyim şimdiden. Ve ayrıca meşhur projeleri de heyecan ile bekliyorum.

Helal size

26 Ocak 2020 00:21
Evet evet güzel söylemişsiniz. Yerel yönetimlerle birlikte hareket ediyorsunuz. Belediyelere koltuk değneği olmak gibi. Nuray hanım, sorabilir miyim acaba? Ortak akıl ile ne gibi konularda iş birliği yapacaksınız? Hakikaten merak ediyorum bunu. Paylaşın bunu bizimle lütfen. Yüce kent konsey başkanı olarak bunu halktan gizlemeyin! Ve sayın Ataç, bir soruda size gelsin. Başarılı işler başarmış Nuray hanım. Bunları açıklayın lütfen! Biliyorum siz bizden saklamazsanız bu başarılı çalışmaları. Siz de haklısınız kişi kendini methedemez. Ve elbette marifet iltifata tabidir. Bu marifetleri görmek isteriz hep birlikte değer verdiğiniz Eskişehir halkı olarak.

Davut şahin

25 Ocak 2020 21:25
Akşamlara sabahlara kadar hiç bir işe bakmaksızın mütemadiyen birbirini plaket verip tespih gibi dizilmiş pişkin gürühtan gına getirdik .

Haftaya nereye

25 Ocak 2020 19:45
Sanırım haftaya da büyükşehir belediyesine ziyaret var. Küçükten büyüğe doğru ziyaretler sürüyor. Bakalım göreceğiz hep birlikte ortak projeleri.

Vatandaş

25 Ocak 2020 14:04
Gülünçsünüz vesselam. Fevziçakmak mah. Belediyecilik hizmeti bekliyor

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma