ORMANDA SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

13 Kasım 2019 12:41
ORMANDA SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Ormanlık alanda ağaçlandırma sahasının etrafını çevreleyen tel çit ve kazıkları çalan zanlılar yakalandı.

Olay Karacaşehir mahallesinin üst tarafında kalan ağaçlandırma sahasında meydana geldi. Sahadan daha önce de demir kazıkları çalıp hurdacılara satan şahıslar, hırsızlık için tekrar geldiklerinde yakalandılar. Orman ihbar hattına yapılan ihbar ile olay jandarmaya intikal ettirildi. Motorize jandarma ekipleri ve arkasından orman koruma ekipleri olay yerine giderek D.K, T.N ve H.N ye suçüstü yaptı. Kullandıkları kamyonet ile yakalanan 4 zanlıdan 1 sinin 12 yaşından küçük olduğu görüldü. Ayrıca kadın zanlının kucağında bir de bebek vardı.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ÇALSINLAR

13 Kasım 2019 13:39
niye yakalıyorlar ki nasılsa bir saat sonra denetim serbesliğiyle bırakacaklar hakim ve savcılar polis ve jandarma yormayın hiç olmassa göndersinler taş ocaklarına bir daha yapabiliyorlarmı

Mahir

14 Kasım 2019 07:34
Adalet hırsız ve yalancıyı korur hale geldi. Mağdur derdini anlatamıyor. Hırsızlar kılıfını uydurup hazırlıklı yapıyor bu işi. şimdi çoktan serbestlerdir.

ali

13 Kasım 2019 20:24
işsizlik nedeniyle vatandaş kazık çalma işi bile yaratmış

Adalet

13 Kasım 2019 20:58
Devlet vatandaşına iş vermek zorundadır iş veremiyorsa geçimini sağlayacak maaş öder ama vatandaş iş beğenmezse maaş kesilir. Yani devlet görevini yapmazsa vatandaş başının çaresine bakar.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama