ÖRGÜTLENME VURGUSU

27 Ocak 2020 15:16
ÖRGÜTLENME VURGUSU

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kurtuluş Mahallesi’nde bulunan Kayı Kahvesi’ni ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kurt, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Çaba harcanmalı

Başkan Kurt, vatandaşlara yaptığı konuşmada, örgütlenmenin günümüzde çok önemli bir noktaya geldiğini belirterek, örgütlenen vatandaşların kentin sorunlarına yabancı kalmaması ve bu sorunların çözümü için çaba harcaması gerektiğini belirtti. Yaşadığı yerdeki sorunların farkında olan insanlara ihtiyaç duyulduğunu belirten Başkan Kurt, tüm mahallelilerin ve köylerin dernekleşmesi ve örgütlenmesi gerektiğinin altını çizdi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hasan

27 Ocak 2020 19:40
Öyle örgütlenelim ki, yapılmayan belediye hizmetlerinde odunpazarı belediye binası, Büyükşehir Belediye binası, tepebaşı belediye binası önünde eylem yapalım. 21 senelik Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen ve 16 senelik başkan Ahmet ataç FEVZİÇAKMAK MAH. Taş üstüne taş koymadı haydi eyleme

Tatar cengiz

27 Ocak 2020 17:23
işiniz gücünüz örgüt , hizip , karın doyurmayacak işler . Ömrünüz laklakla geçti.

onuris

28 Ocak 2020 11:30
Bu örgütlenenlere karşı bizde örgütlenelim. bunların derdi hükümeti devirmek.hükümete karşı vatandaşları ayaklandırmak.

Belma Yenice

27 Ocak 2020 18:43
Konseyler , konserler , ziyaretlere iade-i ziyaretler , plaketler ve festival platformları maşallah başkan maşallah , büyük şehire de gelirsin inşaallah.

ali kemal

28 Ocak 2020 12:14
gerek yok hdp size yetiyo hem ne örgüt

Eses

29 Ocak 2020 13:30
HDP ile beraber diyenlerin anılarını tazeleyelim. Bakalım hatırlayabilecekmisiniz. Çözüm süreci. Habur karşılaması. 29 Ekimde Suriyeye T.C. topraklarından geçen teröristler. Oslo görüşmeleri. Dolmabahçe toplantıları. Barzaniye "Türkiye seninle gurur duyuyor" tezahüratları. Aponun mektubunu meydanlarda okumalar. Aponun hain biraderinin TRT de arz-ı endam etmesi. Bunları hatırladınız mı?