OPERA KAVŞAĞINDA ÇALIŞMA BAŞLADI

18 Şubat 2020 13:21
OPERA KAVŞAĞINDA ÇALIŞMA BAŞLADI

Otogar-Opera-Kumlubel ve Çarşı-Opera-Kumlubel hattının merkez noktası olan ve bu hatların kavşak görevini görecek Hasan Polatkan Caddesi ile Gazi Yakup Satar Caddesi kesiminde, tamamlanan makas bağlantılarının ardından sıcak asfalt çalışmaları başladı.

Kent içi ulaşıma büyük bir yatırım yaparak tramvay ağını Kumlubel Mahallesi’ne kadar uzatan Büyükşehir Belediyesi, bu hatlarda çalışmalara devam ediyor. Çalışmaların önemli bir noktası olan Opera kavşağında da makas çalışmalarının tamamlandığını ve ekiplerin uygun hava koşullarının oluşmasıyla birlikte sıcak asfalt serimine başladığını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak, caddenin kapalı olan kısmını trafiğe açmak istediklerini belirttiler.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Jale

19 Şubat 2020 12:46
Yaşa yaşa Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen Fevziçakmak mah nerede biliyormusunuz. 21 senelik Büyükşehir Belediye başkanı. 16 senelik başkan Ahmet ataç FEVZİÇAKMAK MAH deyince ne anlıyorsunuz. İşdir kişinin ainesi lafa bakılmaz

Harun

19 Şubat 2020 07:57
Nasıl bir şehirde yaşıyoruz bu kadar basit bir çalışma haber oluyor. Ama haber olması da bir yönden doğru çünkü bir yılı aşkın süredir bu bölgede çalışma var. Kavşak 3 aydır kapalı. Muttalip caddesi 1,5 yıldır kapalı.

!

19 Şubat 2020 07:08
Keşke o büyük yatırım hiç yapılmasaydı. Tramvay bu şehri mahvetti, ilerleyen zamanlarda şehirde araç trafiği berbat bir hal alacak daha şimdiden berbat zaten ama daha da berbat olacak. Şehirde cadde yok resmen.

Magdur

19 Şubat 2020 16:49
12 kasım dan beri kapalı opera hatti.kis günü öğrencileri hiç düşünmüyorlar nasıl bir zihniyet anlamadım. Çocuğum 3 aydır 2 aktarma ile okula gidiyor. Yaz günü yapmazlar bakım onarım işlerini kış kalkıp yaparlar.Yazik vatandaşa başka bir şey demiyorum.

can

19 Şubat 2020 09:54
Yeter artık açın yolu

Turgut

18 Şubat 2020 21:10
Aslan sosyal demokratlar. Halkla beraber işte başkan işte Büyükerşen FEVZİÇAKMAK MAH. halkına hizmet için çırpınıyor. Gece gündüz pureje yapıyor. Tepebaşı belediye başkanı Ahmet Ataç da çizim işleriyapıyor. Başkanlarımızla fevziçakmak mah. Gurur duyuyoruz

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma