ÖNYARGIYI KALDIRMALIYIZ

Son Güncelleme : 22 Kasım 2017 15:11
ÖNYARGIYI KALDIRMALIYIZ

Termik santral konusunda görüşlerini açıklayan AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, bu konuda ön yargılı olunmaması gerektiğini söyledi.

Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nın bütçe görüşmeleri sırasında Alpu’da yapılması planlanan termik santrala ilişkin bilinçlenme çağrısında bulundu.

Konuyu öğrenelim

Eskişehir’de bu konuya ön yargılı yaklaşımların olduğunu ve bu sebeple gerekli diyalog ortamının oluşturulamadığını belirten Prof. Dr. Günay, ‘’Bence başlangıçta bir önyargıyla başlanıldı kamuoyunda. Bunu kaldırmamız gerektiğini düşünüyorum. Önerim, Hem AK PARTİ milletvekilleri olarak hem CHP milletvekilleri olarak hep birlikte bu konuyu öğrenelim, artılarını eksilerini öğrenelim” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

alpulu kara

23 Kasım 2017 09:20
Alpu ve Eskişehir'de sürekli ikamet etmeyen yani seçimden seçime buralarda boy gösteren muhteremler hanımefendiler beyefendiler bu toprakların insanlarına geleceğine yazık etmeyin..bu milletin çoluk çocuğunun vebali ağır olur....

Mantıklı mı Değil mi

22 Kasım 2017 23:57
Bilimsel düşünce mantığı ile konuyu değerlendirmekte fayda var. Fayda ve zarar...
ÜNİVERSİTEDE PROTESTO
ÜNİVERSİTEDE PROTESTO
ESOGÜ'de Kudüs protestosu düzenlendi.
TÜLOMSAŞ'TA  ÖNEMLİ TOPLANTI
TÜLOMSAŞ'TA ÖNEMLİ TOPLANTI
TCDD ve Bağlı Ortaklıklar toplantısı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal başkanlığında gerçekleştirildi.
CİNAYETTE 'İFTİRA' İDDİASI
CİNAYETTE 'İFTİRA' İDDİASI
Eskişehir’de 15 yaşındaki genci göğüsünden bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen Aleyna İ.’nin yargılanmasına başlandı. 
KUDÜS TEPKİSİ
KUDÜS TEPKİSİ
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Eğitim Sen Eskişehir Şubesi tarafından ABD'nin Kudüs kararına tepki açıklaması yapıldı. 
AKBAŞ'LAR 'POLİS KÖPEĞİ' OLUYOR
AKBAŞ'LAR 'POLİS KÖPEĞİ' OLUYOR
İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "Asayiş Devriye Köpeği Olarak Kangal ve Akbaş Yetiştirme Projesi" kapsamında Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinden alınan 10 Akbaş cinsi çoban köpeği, eğitimin ardından kentin asayişi için görevlendirilecek.
TRAFİK CANAVARI KURBANI OLDU
TRAFİK CANAVARI KURBANI OLDU
Eskişehir'de, bir otomobilin çarptığı 23 yaşındaki üniversite öğrencisi genç yapılan tüm müdahalelere rağmen kuratılamadı.
Araç sayısı 300 bine dayandı
Araç sayısı 300 bine dayandı
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre; Eskişehir'de trafiğe kayıtlı olarak araç sayısı bir ayda bin 181 adet artarak 300 bine yaklaşmaya başladı.
21 HAVACI DAHA YARGI ÖNÜNDE!
21 HAVACI DAHA YARGI ÖNÜNDE!
Eskişehir merkezli 12 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Hava Kuvvetleri yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan 64 şüpheliden 21'i daha adliyeye gönderildi.
Yılmaz Özdil Eskişehir'i yazdı...
Yılmaz Özdil Eskişehir'i yazdı...
Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Eskişehir'i yazdı. Eskişehir'de yapılması planlanan Termik santral konusunu ele alan Özdil "Türkiye'nin tüm aklı başında insanlarını bu mücadeleye destek olmaya çağırıyorum" diye yazdı.