ÖNYARGIYI KALDIRMALIYIZ

Son Güncelleme : 22 Kasım 2017 15:11
ÖNYARGIYI KALDIRMALIYIZ

Termik santral konusunda görüşlerini açıklayan AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, bu konuda ön yargılı olunmaması gerektiğini söyledi.

Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nın bütçe görüşmeleri sırasında Alpu’da yapılması planlanan termik santrala ilişkin bilinçlenme çağrısında bulundu.

Konuyu öğrenelim

Eskişehir’de bu konuya ön yargılı yaklaşımların olduğunu ve bu sebeple gerekli diyalog ortamının oluşturulamadığını belirten Prof. Dr. Günay, ‘’Bence başlangıçta bir önyargıyla başlanıldı kamuoyunda. Bunu kaldırmamız gerektiğini düşünüyorum. Önerim, Hem AK PARTİ milletvekilleri olarak hem CHP milletvekilleri olarak hep birlikte bu konuyu öğrenelim, artılarını eksilerini öğrenelim” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

alpulu kara

23 Kasım 2017 09:20
Alpu ve Eskişehir'de sürekli ikamet etmeyen yani seçimden seçime buralarda boy gösteren muhteremler hanımefendiler beyefendiler bu toprakların insanlarına geleceğine yazık etmeyin..bu milletin çoluk çocuğunun vebali ağır olur....

Mantıklı mı Değil mi

22 Kasım 2017 23:57
Bilimsel düşünce mantığı ile konuyu değerlendirmekte fayda var. Fayda ve zarar...
BECERİLER ORTAYA ÇIKARILMALI
BECERİLER ORTAYA ÇIKARILMALI
Vali Özdemir Çakacak, Atayurt Okulları tarafından bu yıl 16'ncısı gerçekleştirilen Bilim Proje Fuarını gezdi.
REDDETTİKLERİNİ VAAT OLARAK SUNUYORLAR
REDDETTİKLERİNİ VAAT OLARAK SUNUYORLAR
Demokrat Parti (DP) haftalık pazar toplantısında konuşan İl Başkanı Nazım Dölekçekiç iktidarı eleştirdi. Dölekçekiç “Daha önce reddettikleri yasa tasarılarını şimdi vaat olarak sunuyorlar” dedi.
SAADETTEN SALDIRI TEPKİSİ
SAADETTEN SALDIRI TEPKİSİ
Saadet Partisi haftalık pazar toplantısında konuşan Halkla İlişkiler ve Karargah Başkanı Mehmetali Perçintürk Saadet Partililere düzenlenen saldırı hakkında konuştu. Perçintürk “Bu yaşananlar siyasetteki şiddet dilinin eseridir” dedi.
TEK İSTEĞİ AKÜLÜ ARAÇ
ATAÇ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ
ATAÇ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Oklubalı Mahallesi’nde ikamet eden Dedeoğlu çiftine konuk oldu.
ŞEHRİN GÜZİDE KURUMLARINDAN
ŞEHRİN GÜZİDE KURUMLARINDAN
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ataç “ETO şehrimizin güzide kurumlarından” dedi.
SEVİMLİ YARIŞMA
SEVİMLİ YARIŞMA
Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu (KIF) tarafından düzenlenen 8'nci Eskişehir Ulusal Irk Standartları Yarışması ve 7'ncı Türkiye Yerli Irklar Yarışması, yerli ve yabancı ırkların katılımıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Meşelik Kampüsü’nde gerçekleştirildi.
HÜKÜMETİN FRENİ PATLADI
HÜKÜMETİN FRENİ PATLADI
Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezleri Yıl Sonu El Sanatları sergi açılışında konuşan Başkan Kazım Kurt “Bu hükümetin freni patladı, tutmuyor” dedi.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ BASKINI
ESKİŞEHİR'DE FETÖ BASKINI
Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün hücre evlerine yönelik düzenlenen operasyonda yakalanan 2'si kadın 6 şüpheli, taşıdıkları cep telefonlarını balkondan dışarıya attı.