ONKOLOJİDE ÖRÜMCEK ADAM VAR!

23 Haziran 2017 10:43
ONKOLOJİDE ÖRÜMCEK ADAM VAR!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sever Bilir Onkoloji Bölümü'nde kalan çocuklara, Hava İkmal Bakım Merkezi çalışanları ve Vos26 üyeleri bayram öncesi ziyarette bulundular.


Bayram öncesi bir eğlence düzlemek isteyen gönüllüler, onkoloji bölümünün yolunu tuttu. Onkoloji bölümünde yatarak ve ayakta tedavi gören çocukların gönüllerince eğlendiği etkinliğe, hasta yakınlarının da katılımı renkli görüntülere sahne oldu. Eğlencenin ardından gün için hazırlanan özel pasta kesildi ve her çocuğa bayramlık hediyeler verildi. Etkinlik sonrası Vos26 Başkanı Murat Özdemir ve Hava İkmal Bakım Merkezi çalışanlarının grup temsilcisi Mehmet Yılmaz, açıklamalarda bulundular. "Bugün çocuklar için Vos26 Yardım Gönüllüleri ve gönüllü dostlarla ortak bir paydada buluştuk. Çocukların bir anlık mutluluğu bile bizim için çok önemli. Ayrıca bu organizasyona destek veren tüm gönüllere ve mesai arkadaşlarımıza böyle bir mutluluğa ortak oldukları için çok teşekkür ediyorum" dediler.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bilal

23 Haziran 2017 12:48
O ney la Dabbe mi
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi.