ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET ETTİ

18 Eylül 2018 11:48
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET  ETTİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.

Günay, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal, Mehmet Özhaseki, Hayati Yazıcı,Jülide Sarıeroğlu, Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ile görüştü. Günay ziyaretleri ile ilgili “Bugün AK Parti Genel Merkezimizde şehrimiz ve ülkemiz ile alakalı konuları değerlendirme fırsatı bulduk. Son dönemde ilçelerimizdeki ve köylerimizdeki ziyaretlerimizde dile getirilen bazı konuları ise ayrıntılı biçimde ele aldık” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nejdet

18 Eylül 2018 13:16
Twitter’dan mesaj atılıyor ama içi bence boş. bu önemli insanlarla konuşuldu bari hangi projelerden bahsedildi anlatılsaydı da temasların işe yarayabileceği görülseydi.

Doğa Sever

18 Eylül 2018 12:35
Ziyarette ; Mahmudiye Yarış Tayı İdman Merkezi , Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi(Eski Hastane binası) , Kaymazyayla Tarım Turizmi Projesi gibi konularda gündeme geldi mi acaba?

Seçmen

19 Eylül 2018 11:24
İşiniz gücünüz reklamınızı yapmak boş işlerle uğraşmayın Eskişehirli vekiller kendi aranızda geçinemiyorsunuz nasıl hizmet getireceksiniz şehrimize
HALK MERKEZİNE  SALDIRANLAR  YAKALANDI
HALK MERKEZİNE SALDIRANLAR YAKALANDI
Odunpazarı Belediyesi Aydın Arat Halk Merkezinin çeşitli yerlerine zarar verip kaçan 3 şüpheli yakalandı.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, 5 polis gözaltına alındı.
MİHALIÇÇIK'TA YOLLAR YENİLENDİ
MİHALIÇÇIK'TA YOLLAR YENİLENDİ
Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi.
TÜLOMSAŞ GURUR KAYNAĞIMIZ
TÜLOMSAŞ GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanı ve yönetim kurulu üyeleri TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı'ya ziyarette bulundu.
ESKİŞEHİR’DE SOKAKLAR ARAÇ İŞGALİNDE
ESKİŞEHİR’DE SOKAKLAR ARAÇ İŞGALİNDE
Kent genelinde bulunan birçok sokağı araçlar adeta işgal etmiş durumda. Çevredeki vatandaşları ve diğer şoförleri çileden çıkaran işgal sorunu gün geçtikçe farklı boyut kazanıyor. Artık neredeyse ara sokaklarda yürünemez hale geldi.
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI  SUÇÜSTÜ YAKALANDI
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALANDI
Eskişehir'de bir ahıra küçükbaş hayvanları çalmak için giren İ.G. isimli şahıs, jandarma ekiplerince suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer muhtarların bulundukları mahalle ve köylerde devletin tüm kurumların en önemli temsilcisi olduklarını belirtti.
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
ESKİ’ye bağlı ekipler son olarak Gündüzler Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalar ile mahallenin su sorununu ortadan kaldırdı.
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
Eskişehir Barosu'nda stajlarını tamamlayan 36 avukat için yemin töreni düzenlendi. Yeminlerini eden genç avukatlar, cübbelerini giyip ruhsatlarını aldı.