ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET ETTİ

18 Eylül 2018 11:48
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET  ETTİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.

Günay, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal, Mehmet Özhaseki, Hayati Yazıcı,Jülide Sarıeroğlu, Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ile görüştü. Günay ziyaretleri ile ilgili “Bugün AK Parti Genel Merkezimizde şehrimiz ve ülkemiz ile alakalı konuları değerlendirme fırsatı bulduk. Son dönemde ilçelerimizdeki ve köylerimizdeki ziyaretlerimizde dile getirilen bazı konuları ise ayrıntılı biçimde ele aldık” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nejdet

18 Eylül 2018 13:16
Twitter’dan mesaj atılıyor ama içi bence boş. bu önemli insanlarla konuşuldu bari hangi projelerden bahsedildi anlatılsaydı da temasların işe yarayabileceği görülseydi.

Doğa Sever

18 Eylül 2018 12:35
Ziyarette ; Mahmudiye Yarış Tayı İdman Merkezi , Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi(Eski Hastane binası) , Kaymazyayla Tarım Turizmi Projesi gibi konularda gündeme geldi mi acaba?

Seçmen

19 Eylül 2018 11:24
İşiniz gücünüz reklamınızı yapmak boş işlerle uğraşmayın Eskişehirli vekiller kendi aranızda geçinemiyorsunuz nasıl hizmet getireceksiniz şehrimize