ÖLÜM YOLUNDA 5 YILDA 214 KAZA

10 Ocak 2019 15:29
ÖLÜM YOLUNDA  5 YILDA 214 KAZA

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ölüm yoluna dönen Alpu yolu için Meclis’ten çağrıda bulundu. Çakırözer “Artık bu ölüm yolunu yapın, 5 yılda 214 kaza oldu, yolun durumu hala belirsiz” dedi.

Artık yolu yapın

Son 5 yılda Eskişehir-Alpu-Mihallıçcık yolunu kapsayan bu yolda 214 kaza meydana geldiğini söyleyen Çakırözer, “Defalarca müjde verdiniz, ihaleye çıktınız, bölünmüş yol yapılıyor dediniz aradan yıllar geçti yol hala yapılmadı. Artık bu ölüm yolunu yapın! İnsanlarımızı bu beladan kurtarın” dedi.

Her ay bir kaza

Çakırözer, “Eskişehir-Alpu-Beylikova-Mihallıççık yolunu kapsayan bu yol üzerinde 2013 yılında 26, 2014 yılında 34, 2015 yılında 45, 2016 yılında 65, 2017 yılında 44 olmak üzere 214 kaza meydana gelmiş. Bu yolda neredeyse her ay ölümlü ve ağır hasarlı kazalar yaşanmakta” diye konuştu.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ayşe kaya

11 Ocak 2019 09:30
YILMAZ BÜYÜKERŞEN BELEDİYESİNDEN bahset utku bey. Eskisehiri REZİL etdi de. Trafik rezil de. Yol yapmadi de. Alt gecit ust gecit yapamadi de. Sergi aciyo durmadan de

Mert

11 Ocak 2019 07:38
Çok merak ediyorum hocanı ne zaman eleştireceksin trafiği berbat ettiğini şehire hiç bi hizmetinin olmadığını açıklayacaksın

OPERA

11 Ocak 2019 10:12
SENİN HOCAN HEYKEL DEN BAŞKA NE YAPTI 20 SENEDİR .

exkalibur

11 Ocak 2019 15:26
Akmallar dolmuş yine...

pla

10 Ocak 2019 15:33
nabi avcı ve harun karacan 2 dönemdir milletvekili eskişehir için ne yaptılar acaba bilen varmı
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.