OLCAY GÜVEN TAZELEDİ

19 Şubat 2018 08:37
OLCAY GÜVEN TAZELEDİ

Eskişehir Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği 22. Olağan Genel Kurulu Toplantısı gerçekleşti. Kongrede iki aday yarıştı. Metin Gündoğan 572 oy alırken, Evren Olcay 642 oy alarak güven tazeledi.

Önemli olan birlik

Eskişehir Kırım Derneği 72 yıldır faaliyetini sürdüren bir dernektir diyen başkan Olcay, "Sonuç ne olursa olsun önemli olan birlik beraberliğimizi teşkil etmek. Bu salondan kol kola çıkacağız. Hepimiz akrabayız. Asli vazifemiz soydaşlarımıza yardımcı olmaktır" dedi.

Yönetim Kurulu

Yönetim kurulunda yer alan asil liste ise şöyle: Ercan Bozkurt, Abdullah Akkurt, Hakan Tarkan, Sabiha Kurulay, Nihat Harmankuyu, Mürvet Pınarlı, Uğur Kulcunay, M.Kazım Özenli, Yasin Kulcanay, Hikmet Özbek, Yücel Taştaban, Münir Çelik, Tuncay Alpan, Cihan Indır

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ÖZ KIRIM TATARI ......B.....

19 Şubat 2018 13:25
Gerçek Kırım Tatarı Olmayan Herkesi Üye Yaparlarsa Güven Tazelendi Denmez ....KIRIM TATAR DERNEĞİNİN Adınıda Değiştirsinler...Niğdeli Hurda ve Sanayici Derneği Yapsınlar........Biryerlere Gelebilmek Adına Yapılan Bu Çirkinlikleri Esefle Kınıyoruz.....Gerçek KIRIM Tatarları Olarak......

tatar

20 Şubat 2018 08:33
öz kırım tatarına katılıyorum bu şahıs kırım türkleri derneğinin başkanı olamaz

gerçek kırımlı

20 Şubat 2018 08:31
yapılan gelen kurulda herkes görmüştürki etnik kökeni kırım türkleri olmayan ve yapılan üyelerle kaznılan bir seçim olmuştur.bir kırım tatarı olarak bu yönetimi kesinlikle kabul etmiyor ve kınıyoruz.evren olcay denilen şahıs kırım türkleri derneğinin değil niğdelilerin başkanı buda eskişehir de böyle bilinsin.

Antisiyaset

20 Şubat 2018 21:11
Dernek tarihinde son iki seçimi kirim türkü olmayan vatandaşları oy için kayıt ederek kazanan bir yönetim, sizin yaptıklarınız hiç unutulmayacak, dernek davasından vazgeçip siyasete atılma derdine dusmussunuz.

selamlar

20 Şubat 2018 16:01
Siyasileri seçime dahil edip seçmenleri aratmak ne kadar doğru soruyorum,Yeni yönetimi tebrik ederim,demokrasi sandıktır,sandık haklıdır.Saygılarımla

Soda

20 Şubat 2018 15:04
Öz Kırım Tatarı olan arkadaşlar; derneğin yolunu sadece seçimlerden önce, menfaatleri uğruna buluyorlar. 18 Mayıs Anma Etkinliği gibi, hiçbir etkinlikte yoklar. Dernekte yapılanlar, 4 senede katedilen yol bellidir. Eğer gerçekten Kırım Tatarı olduğunuza inanıyorsanız, amacınız Kırım Derneği'ni yönetmek değil, davanız için her zaman dimdik durmaktır.

gulden

20 Şubat 2018 09:45
ınsanlar kaybolan hayallerıne nıcın kendılerını ve durumlarını kucultuyorlar bılınmez yapılan ortada oylama bellı pekı demezlermı sızı oylamadan evvel elınız kolunuz beynınız baglımıydı nıcın ıhtıraz etmedınız hurdacı tatar yokmu sanayıcı tatar yokmu sızın ısınız pısmıs asa su atmaktır bıraz kendınızı ve gelecegınızı dusuncelı harekete davet edıyorum

HAKİKİ TATAR

20 Şubat 2018 09:43
Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz,4 yıldır Evren Olcay'ın camiaya kazandırdıklarını aklı olan herkes görüyor,Hayırlı uğurlu olsun.

Erdem ulucay

19 Şubat 2018 13:51
Tebrikler kardeşim
BÜYÜK ZAFERİ ÇANAKKALE'DE KUTLADILAR
BÜYÜK ZAFERİ ÇANAKKALE'DE KUTLADILAR
Tepebaşı Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünü, bin 500 kadınla birlikte Çanakkale’de kutladı. Çanakkale Zaferi’nin kazanıldığı topraklar, her yıl olduğu gibi bu yıl da 18 Mart’ta ziyaret edildi.
AÖF 3 MİLYON HAYATA DOKUNDU
AÖF 3 MİLYON HAYATA DOKUNDU
Anadolu Üniversitesi (AÜ) bünyesinde 1982 yılında kurulan ve 3 milyon öğrenci sayısıyla dünyanın 11 mega üniversitesi arasında yer alan Açıköğretim sistemi, bugüne kadar 2 milyon 824 bin 363 mezun verdi.
ÇOCUK SENFONİ  3. YAŞINDA
ÇOCUK SENFONİ 3. YAŞINDA
Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, 3. yaşını verdiği özel konser ile taçlandırdı.
18 MART ANISINA HOŞAF DAĞITTILAR
18 MART ANISINA HOŞAF DAĞITTILAR
AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği, 18 Mart Çanakkale Zaferi kapsamında etkinlik düzenleyerek vatandaşlara hoşaf ve ekmek dağıttılar.
KAHRAMANLAR UNUTULMADI
KAHRAMANLAR UNUTULMADI
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
EN YARDIMSEVER DEVLETİZ
EN YARDIMSEVER DEVLETİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, "Sosyal yardım konusunda, insan hakları konusunda, insana yardım konusunda biz şu anda milli gelirimiz itibarıyla dünyanın en yardımsever milletiyiz, en yardımsever devletiyiz." dedi.
ŞEHİDİMİZ VAR
ŞEHİDİMİZ VAR
Önceki gün zeytin Dalı Harekatında yaralanan Eskişehirli Binbaşı Mithat Dunca, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.
KADINLAR VE GENÇLER SİYASETTE OLMALI
KADINLAR VE GENÇLER SİYASETTE OLMALI
Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
18 MART'TA DESTAN YAZDIK
18 MART'TA DESTAN YAZDIK
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Şube Başkanı Sevgi Akmen, 18 Mart Çanakkale Zaferi'ni anma dolayısıyla açıklama da bulundu. Akmen, "Eşine az rastlanacak kahramanlık örneği ile 18 Mart'ta destan yazdık" dedi.