paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

OKULDA SİYASET OLMAZ

18 Eylül 2018 16:28
OKULDA SİYASET OLMAZ

Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.

Konu ile ilgili yazılı basın açıklaması yapan Önder “Bugün yerel basınımızda bir siyasi partimizin il başkanının, bir ilkokulda çocuklarla çekilmiş fotoğrafını gördük ve ilgili haberi okuduk. İl başkanını “okulun açılış programına katıldığını ve çocuklara kitap dağıttığını” yazıyordu. Bir eğitim sendikası ve eğitimciler olarak üzüldük ve kaygılandık. Çocuklarımızın siyaset üstü, okullarımızın da siyasetin dışında tutulması gerektiğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Yorumcu

18 Eylül 2018 22:37
Ne işi var EĞİTİM ÖĞRETİM yerinde politikacının??? Yahu devlet memuru mu bu kişi değil. Neden okulları geziyorlar??. Yoksa parti devleti olduk da bazı şeyleri mi denetliyorlar..?- mesela Atatürk’ten açılışta sakın ha bahsetmediler di mi? Gibi

derin

19 Eylül 2018 09:36
Bazı öğretmenlerin sürekli siyasi yönden çocukları etkilemeye çalıştığını neden söylemiyorsunuz sayın Abdülkadir Önder. Öğretmenin görevi eğitim öğretim mi siyaset yapmak mı?

kaan

19 Eylül 2018 08:29
mustafa efendi ne alaka okullarda siyasi partilerin dolaşması çocuklarada desinler biz akpden geliyoz bübüyünce oyunuzu verin.saçmalamasın kimse.

atilla

18 Eylül 2018 22:08
bunlar köprüye karşı,hava limanına karşı kendileride bir şey yapsa bari bal yapmaz arı misali

mustafa

18 Eylül 2018 17:40
millet vekilleri gidiyor. Millet vekilinin gittiği yere il başkanı icabet eder. Bir veli olarak sakıncalı bulmuyorum. Keşke tüm il başkanları okulları gezse, bir iki eksikliğin giderilmesine vesile olurlar.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir'de düzenlenen drone destekli uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 5 kişi adliyeye sevk edildi. 
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden çilek, kış aylarında kilosu 16 liraya da olsa tezgahlarda satılmaya devam ediliyor. 
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
Eskişehir Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Eskişehir'de siyaseti gençleştireceğiz” dedi. Rahibi Yılmaz Büyükerşen için ise, “Onun adaylığı da yeni kesinleşti. Bende memnun oldum. Hayırlı uğurlu olsun. Henüz yeni başlıyoruz yola. Eskişehir ne yapacak göreceğiz bakalım”
DAĞ BAŞI DEĞİL  71 EVLER!
DAĞ BAŞI DEĞİL 71 EVLER!
Eskişehir'in merkeze yakın mahallelerinden 71 Evler'de büyük mağduriyet yaşanıyor. Yaklaşık 23 bin kişinin yaşadığı mahallenin bazı sokaklarında ne internet çekiyor ne de telefon.
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe ziyaretlerine İnönü’de devam etti. Jale Nur Süllü yerel seçimlere vurgu yaparak “İnanıyoruz ki Mart'ın sonunda bahar gelecek” dedi.