ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK VEFA

Son Güncelleme : 18 Ekim 2019 12:10
ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK VEFA

ETİ'nin kurucusu merhum Firuz Kanatlı için, ETİ Sosyal Bilimler Lisesi'nde bir anma töreni düzenlendi. Duygusal anların yaşandığı törende, Firuz Kanatlı'nın hayatı, iş yaşamındaki başarıları ve eğitime verdiği destekler anlatıldı.

ETİ Bisküvilerinin kurucusu Firuz Kanatlı, ölümünün ikinci yıl dönümü dolayısıyla, ETİ Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen programda anıldı.

Yoğun katılım oldu

Lisenin konferans salonunda düzenlenen programa Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ETİ Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili A. Emir Turan, Yönetim Kurulu Üyeleri Aydan Kanatlı, Gülden Kanatlı, Orkun Doruk Doğramacı, okul yöneticileri ve öğrenciler katıldı.

Eğitim çok önemli

Düzenlenen programda konuşan ETİ Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı, “Burası çok özel bir okul. Bu okul sosyal nitelikli insanlar yetiştiriyor. Eğitim her şeyin başı. Eğitim olmadan hiç birşey olmaz” dedi.

Eğitime büyük katkı

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt da yaptığı konuşmada, “Firuz Bey'in ülkemize ve şehrimize her alanda katkıları olmuştur. Ama eğitime yaptığı katkıları bizler çok önemsiyoruz. ETİ ailesinin bu katkılara devam edeceğini de görüyoruz” dedi. Konuşmaların ardından okul öğrencileri Firuz Kanatlı hakkında hazırladıkları sunumları gerçekleştirdi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ramiz tekgöz

18 Ekim 2019 10:34
Yattığı yerler nur olsun .

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama