OĞLUNU GÖRDÜ YERE YIĞILDI

17 Haziran 2019 12:11
OĞLUNU GÖRDÜ YERE YIĞILDI

ESKİŞEHİR'de, uyuşturucu sattığı belirlenen kişilere düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 1'i kadın 6 kişi, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden B.K.'nin annesi S.K., adliye kapısında baygınlık geçirirken, oğlunun suçsuz olduğunu ve kandırıldığını savundu.

Şüpheliler arasında yer alan ve uyuşturucu sattığı öne sürülen B.K.'nin annesi S.K. ve babası C.K. de adliye girişine geldi. Oğlunun polis ekipleri arasında adliyeye götürüldüğünü gören baba C.K., "Oğlumu bu işi bulaştırdılar. Kendileri kenara çekildiler.

Benim oğlum 3 gündür gözetim altında. Bunu yapanlar inşallah cezasını bulur. Benim oğlum suçsuz. Ayrıca psikolojik tedavi görmesi gerek. Hastaneye yatırabilmek için elimden geleni yapacağım" dedi.

Anne S.K. ise şüphelilerin adliyeye girişleri sırasında, "Allah belasını versin bunların. Kökü kurusun bunların" diye bağırdıktan sonra baygınlık geçirdi. Oğlunun kandırıldığını ve uyuşturucu satmadığını savunan S.K., ihbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılarak, tedaviye alındı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

18 Haziran 2019 08:44
Suça masumiyet yüklenmez. Ebeveyni çocuğunun kontrolunu, displinini ihmal etmiş görülmektedir. İş işten geçtikten sonra feryadı figan beyhude!

evden eve nakliyat apps.beinsports.com/wc2018/en/index.html çeviri