ODUNPAZARI'NI BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

Son Güncelleme : 20 Haziran 2019 16:06
ODUNPAZARI'NI BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

Demokratik, çağdaş ve mutlu bir Odunpazarı için “Odunpazarı’nı birlikte yönetiyoruz” diyen Odunpazarı Belediyesi, ‘2020-2024 Stratejik Plan’ hazırlıkları kapsamında dış paydaşları ile birlikte ‘Ortak Akıl Çalıştayı’ düzenledi.

Çalıştayın açılış konuşmasını yapan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür etti. Eskişehir’deki tüm kurum, kuruluş ve kitle örgütleri ile yasa gereği yapmaları gereken stratejik planla ilgili bir değerlendirme toplantısı yapak istediklerini söyleyen Başkan Kurt, “Amacımız daha çok insanın, kurumun bu çalışmalara katılarak kentin geleceğinde söz sahibi olmasını sağlamak” dedi.

Kendi fikirlerini yazdılar

Gün boyunca süren çalıştayda kurumsal gelişim, kültür sanat, ekonomik ve sosyal gelişim, spor, sağlık ve eğitim alanında masalar oluşturuldu. Çalıştayı bilimsel, akademik bir ekip yönetti. Oluşturulan masalar arasında gruplar halinde yer değiştiren katılımcılar, konu başlıkları ile oluşturulan kategorilere kendi fikirlerini yazdı. Bu çalışma düzeni ile katılımcılar bütün masaları gezerek her konuda fikirlerini beyan etti.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Zaza kazım

21 Haziran 2019 00:44
Birliktemi yönetelim hadi yönetelim şehirde acil yapılması gereken kavşak düzenlemeleri var hiç bir belediyenin böyle bir derdi yok . Çöp toplamanın kaldırım yaz bozunun neyini ortak yöneteceğiz . Kulağa hoş gelip akıl çelmeye yönelik zırvadan başka bir şey değil bu ......