ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE

10 Aralık 2018 13:53
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE

Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.

Destek veriyor

“Çorbada bizim de tuzumuz bulunsun” diyen Odunpazarı Belediyesi, birbirinden güzel gelinlik ve damatlıklarla yeni evlenecek çiftlere destek veriyor. Tek şart ise nikâh işlemlerinin başlatılmış olması. Gelinlik ve damatlık talep eden vatandaşların, OMEK ya da Halk Merkezlerine başvuruda bulunması gerekiyor.

Bilgi alabilecek

Düğün hazırlıklarının yorucu ve pahalı olduğunu ifade eden yetkililer, zorlaşan ekonomik koşulların çiftleri iyice çıkmaza soktuğunu ve detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların OMEK ve Halk Merkezleri’nden bilgi alabileceğini söyledi.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

GECECi

10 Aralık 2018 16:26
Elbiseyi bile almakta zorlanan gençleri evlenmeye özendirmeyin. Yapabiliyorsanız üretim yapan işyerleri kurun boş yatan arazileri çalıştırmalarına öncülük edin gençler önce geçinebilecekleri bir iş sahibi olsunlar sonra devleti yönettiğini sananlara deyin ki "Bak arkadaş model bu ben bölgemde yaptım sende tüm ülkede yap"

ali

10 Aralık 2018 16:01
şimdi soruyorum kaç kişi gider oraya git sor bilgi al ordan öbür tarafa git gelinlik damatlık sadece ikisi gitmiyor ailece bakılan alınan kiralanan elti görümce alayı orda nasıl olur biri der bir gelinlik alamıyo biri der damatlık alamıyo aha sana kavga

UYSAL

11 Aralık 2018 10:06
fotoğrafta ortadaki gelinlik mi ?

nalın birini bulduk

11 Aralık 2018 06:48
geriye 3 nal bir at kaldı .

Avcı

10 Aralık 2018 23:19
Seçim öncesine kadar neredeydiniz

Gülderen aydiken

10 Aralık 2018 18:51
Seçime 3,5 ay kala ahmet Ataç niye böyle bir şov yapmıyor ?

BENGÜ CANSEVDİ

10 Aralık 2018 15:36
ben ve nişanlım , baharda evleneceğiz , 1+1 apart daire verirsen sana oy veririz..

atilla taşyürek

10 Aralık 2018 15:23
makarnalar , kömürler rüşvette , vadettiklerin rüşvet değil mi ?

Hüseyin Dinçkök

10 Aralık 2018 15:29
ne oldu k.kurt , seçim zora mı girdi :)

Gececi

11 Aralık 2018 22:34
O işler malesef őyle olmuyor madem biliyorsun oeojeyi açikla,yapalim kerat cetvelini.......

SEÇİM ZORAMI GİRDİ DİYEN

10 Aralık 2018 16:41
SEÇİM ZORAMI GİRDİ DİYEN YORUMCUYA YANIT AKP DAHA ODUNPAZARINA ADAY ÇIKARTAMADI.ZORUNA GİTMESİN AMA ŞU ANDA KAZIM KURT RAKİPSİZ.NE OLDU VOLKAN DOĞAN PISSSSS SIRF REKLAM

Hahha

10 Aralık 2018 22:11
Bedava kek ve çay yok,bizler böyle gelinlikle,damatlikla işimiz olmaz,dağıt bakalım ekmek arası,meyve suyu gör bakalım manzarayı,itiş,kakışla birbirimizi ezer alırız, löp diye çiğnemeden tutarız.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.