ODUNPAZARI'NDAN 5 BİN KİŞİLİK İFTAR

22 Mayıs 2019 16:42
ODUNPAZARI'NDAN  5 BİN KİŞİLİK İFTAR

Odunpazarı Belediyesi, 75. Yıl Mahallesi’nde iftar programı düzenledi. 75. Yıl Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilen iftar programına; Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

5 bin kişinin katıldığı iftar programında oruçlarını açan vatandaşlar, dileklerini ve sıkıntılarını birebir Başkan Kurt’a iletme fırsatı yakaladı. Masaları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt; vatandaşların dilek, şikâyet ve isteklerini de dinledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Kurt, onların fotoğraf taleplerini de kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

evi olana iftar gerekir mi?

23 Mayıs 2019 07:55
İftar yapacak hali olmayana iftar verilmeli.

Ceylan

22 Mayıs 2019 17:29
Her mahallede devam etmesi dileklerimle. Sosyal belediyecilik budur. Yakışır başkanımıza.

t.m

23 Mayıs 2019 00:17
dünde sivrihisar da 5 bin kişilik iftar haberi vardı.sayılmışmı bu insanlar rakam net 5 binmi.ne kadarı yoksul.ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolisi yapılsa daha iyi.

Uysal

23 Mayıs 2019 15:52
sultanderede ki vatandaşın ortak dilek ve şikayeti sultanderenin şehir merkezine bağlantı yolu olmamasıdır. sultandere halkı tramvay çalışmasının bitmesini istiyor.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama