paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

Odunpazarı'na işe giriş formülü açıklandı

23 Kasım 2014 01:50
Odunpazarı'na işe giriş formülü açıklandı

Büyükşehir Bielediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a, "Kazım duyduğuma göre Erzincanspor'u kurmuşsun" demesinin ardından gözler, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a çevrilmişti. Kazım Kurt, bu açıklamaya hiç yanıt vermesede, Halk Müziği sanatçısı Erdal Erzincan’ı misafir ederek adeta yanıt verdi. Nasıl yanıt verdiği sorusuna yönelik eleştirileri ise Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a yakın ama çok yakın kaynakların verdiği bilgiye göre Odunpazarı Belediyesi'nde hangi ilden işçi işe alınırsa o ilin soyadını taşıyan kişiler ziyaret ediyor.Kurt'a yakın yetkili, "Bakın sayın başkanımızı daha önce de Süheyl Batum ziyaret etmişti. Ancak Batumlu kimse bulamadığımız için işe alamadık. Sırayı Erzincanlılar aldı, onları işe aldı" açıklamasında bulundu.Muhabirimizin ısrarlı soruları üzerine bundan sonra kimlerin işe alınacağı konusunda çok yakın kaynak ip uçları verdi. Yakın kaynak şu bilgileri aktardı. "Bundan sonra başkanımız ile görüşecek kişi Yavuz Bingöl olacak. Bu şu anlama geliyor. Bingöllüler işe alınacak. Daha sonra ise ünlü basketbol spikeri ve yorumcusu Murat Kosova ile görüşecek. Böylelikle Kosovalıların işe alınmasının mesajı verilmiş olacak" Muhabirimiz, "iyi de Eskişehirliler ne zaman işe alınacak?" şeklindeki sorusu üzerine, "Araştırmalarımız sürüyor. Eskişehir soyadlı birini bulursak başkanımız en kısa zamanda kendisi ile görüşecek" yanıtını verdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.