ODUNPAZARI'NA 5 AYRI ÖDÜL

26 Aralık 2018 15:19
ODUNPAZARI'NA 5 AYRI ÖDÜL

 Eskişehir Sanat Derneği tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Sanat Ödülleri Töreninde 5 ayrı ödül alan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, hedeflerinin Odunpazarı’nı kültür ve sanatın merkezi yapmak olduğunu belirtti. 

Eskişehir Sanat Derneği tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Eskişehir Sanat Ödülleri töreni, Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleşti. Ödül törenine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Sanat Derneği Başkanı Şehabettin Tosuner ile çok sayıda sanatçı ve sanatsever katıldı. 
Kazım Kurt'a sanata saygı ödülü verildi 
Geceye ise Odunpazarı Belediyesi damga vurdu. Odunpazarı Belediyesi 4 ayrı ödüle layık görülürken, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a 2018 Eskişehir Sanata Hizmet Ödülü verildi. Odunpazarı Belediyesi tarafından “Atatürk ile Bir Gün” teması ile tüm Atatürk hayranlarının hizmetine sunulan, Yeşil Efendi Konağı “Atatürk ile Bir Gün” Galerisi, 2018 Eskişehir Müze Ödülü’ne layık görüldü. Gecede ödül alan çalışmalardan biri de Hamamyolu Caddesi’ni şehrin cazibe merkezi haline getiren Hamamyolu Projesi oldu. Odunpazarı Projesi’ne 2018 Eskişehir Kent Sanat Ödülü verildi. 2018 Eskişehir Tiyatro Ödülü’nü Odunpazarı Belediyesi Çocuk Tiyatrosu alırken, 2018 Eskişehir Müzik Ödülü Odunpazarı Belediyesi Sanatçı Resitallerine verildi. 
"Biz bu işe devam edeceğiz" 
Sanata Hizmet Ödülünü Eskişehir Sanat Derneği Başkanı Şehabettin Tosuner’in elinden alan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, herkese çok teşekkür etti. Başkan Kurt, annesini kaybettiği için ödül törenine katılamayan Eskişehir Sanat Derneği Başkan Yardımcısı Ali Eldem’e baş sağlığı dileklerini iletti. 

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali şahin

26 Aralık 2018 19:51
20 Yıldır tek hizmet sergi başkada bisey yok

Meryem Çalıkli

26 Aralık 2018 19:16
Bizim gündemimiz ekmek derdi , sizin gündeminiz boya-badana , pasta-cila..." körler sağırlar, birbirini ağırlar " belediyecilikten iyice uzaklaştınız, lütfen fildişi kulelerden inin artık.

güçsüz karınca

27 Aralık 2018 09:10
ödülün büyüğü size olmasi lazim aslinda chp reklam ve basin ödülü sizden iyi reklam yapan baska bir yer yok.bu konuda hakkınızı yemiyoruz sakarya gazetesi

Tarzan

27 Aralık 2018 05:31
Allah akıl fikir versin şehrin sorunları boyunuzu aşmış siz şakşakçılık derdinde!

güçsüz karınca

27 Aralık 2018 09:11
bir ödülde size verilmeliydi sayın sakarya gazetesi chp reklam ve propagandasi ödülü bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz.

Kaya ataklı

26 Aralık 2018 23:21
Heykele , sergiye gereksiz yere harcanan paralarla neler yapilirdi neler ama.. trafik rezil,ulaşım pahali, su pahali, SÖZDE HALKÇILAR halkla esnafla işleri yok bunlarin

festival - konser - ödül -şak -şak -

27 Aralık 2018 09:46
5 ödül az verilmiş 15 ödül olmalıydı en az , ya bunlar seçim üzeri , bu tip olay ve projelerle gündeme gelmek , milleti seçmeni kızdırmaktan başka neye yarayacak , ya bunlarda akıl kalmadıda fikirdemi kalmadı .

DURSUN HACIOĞLU

27 Aralık 2018 09:39
vişnelik mahallesi şehrin en önemli semtlerinden biri...meşe sokakta çöp konteyniri yok sayın başkan , ödülü bırak , belediyecilik işlerine bak.

ayla

13 Ocak 2019 18:42
esra haric tüm yorumlara katiliyorum . koftiden ödül almakla olmuyor bu isler. sehir rezalet..........

Esra y

27 Aralık 2018 12:05
Kaya ataklı kardeş asgari ücret 1600 elekrik pahalı doğalgaz pahalı kiralar da öyle sen düşmüşsün ulaşım pahalı su pahalı trafik rezil demekki siz istanbulda yasasaydiniz 19 liraya su alirsiniz ulaşıma verdiğiniz paralara üzülürsünüz.Bedava ESKIŞEHIR de yaşıyorsunuz gözünüzü acın ve Belediye ödül almış buna bari laf soylemeyin sacma sapan uorum yapmayin