O PAYLAŞIMA TEPKİ YAĞDI

26 Şubat 2020 16:44
O PAYLAŞIMA TEPKİ YAĞDI

Eskişehir’de nişanlısı Emrah Öztürk’ü (28) gittikleri kent ormanında boğazını kesip 8 kez bıçakla öldürmek suçundan tutuklanan Zehra A’nın (22) sosyal medyada sayfasında bir düğünde elinde bıçaklı görüntüleri paylaştığı ve altına da ‘ben bıçak güzeliyim’ diye yazdığı ortaya çıktı. Sayfadaki paylaşımlara çok sayıda yorum yapılırken, Zehra A’nın nişanlısını öldürmesine tepki yağdı.

Kars’ta oturan Zehra A., 7 ay önce nişanlandığı fabrika işçisi Emrah Öztürk’ü gittikleri kent ormanında boğazını kesip, 8 kez bıçaklayarak öldürdü. Olayın ardından yakalanarak gözaltına alınan Zehra Aras, suçunu itiraf ederken çıkarıldığı mahkemece ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu. Katil zanlısı Zehra Aras’ın sosyal medyadaki sayfasında bir düğünde çekilmiş, elinde bıçaklı görüntüleri ortaya çıktı. Geçen hafta paylaşıldığı görülen videoda Kafkas düğünü sırasında eline bıçak verilen Aras’ın yanında bir arkadaşıyla birlikte yere uzanan dansçının üzerine tahtaya bıçak attığı görülüyor. Zehra A’Nın bu videoyu ‘Bıçak güzeli ben’ diyerek paylaştığı belirtildi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

halk

27 Şubat 2020 10:31
erkek cinayetine son

cemal

27 Şubat 2020 08:16
Bir söz vardır: "Filimde veya tiyatroda duvarda tüfek asılıysa, o muhakkak patlar." Bıçak taşıyan veya silah taşıyan bir gün onu kullanır...!

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma