O FUTBOLCU ÖZÜR DİLEDİ!

19 Aralık 2017 15:55
O FUTBOLCU ÖZÜR DİLEDİ!

Boluspor maçında sarı kart görerek cezalı duruma düşen Bruno Mezenga, taraftardan özür diledi.

Bruno Mezenga: ''Boluspor maçında sarı kartı bilerek görmedim. Adanaspor maçında oynayamayacağımdan dolayı çok üzgünüm. Taraftarlarımızdan çok özür diliyorum.'' dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bülent

20 Aralık 2017 13:27
Semih 'e 90 dakika şans tanınsa daha iyi olmazmı, inatla hep Bruno dendi, Dorukhan inatla sağ bek oynatılıyor, Andaç 'a şans verildiğinde iyi değilmiydi,her kes bu çocuk bu mevkide oynar demedimi,Dorukhan orta sahada olsaydı iyi olmazmıydı,ileride semihin yanınada Hasan Ayaroğlu fena olmazmıydı.

rahmi

19 Aralık 2017 19:27
özür dilemesine gerek yok . Ligin başından beri iyi bir performans sergilemedi .Oynamaması daha hayırlı. Andaç Güleryüz 'e 90 dak. şans tanınsın.

onur

20 Aralık 2017 19:59
Bruno sırtı kaleye dönük oynayan bir forvet oyuncusu,bu tarz forvet oyuncuları yeterli form düzeyinde değilse başarılı olmaları çok zordur. Bruno mezenga çok ağır kalıyor,bu sezon fazla kilosuda var gibi!!!!!sarı kart olayına gelince defans oyuncusu olsa bir özürü olur ama bir forvet için gördüğü sarı kart hemde takımın en zor döneminde anlamsız.Başka bir takımda olsa ceza alırdı Adanaspor maçı bizim olmak yada olamamak demek henüz maraton alt tribün biletleri bile tukenmedi Biz her zaman heryerde en iyi taraftar grubu olarak anılıyoruz....hakkını verelim beyler bizde destek olmazsak vay esesimin haline
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.