NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ MESAİYE KALACAK

12 Ocak 2018 18:11
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ MESAİYE KALACAK

Eskişehir’de Odunpazarı ve Tepebaşı ilçeleri nüfus müdürlükleri 31 Ekim’e kadar 17.00’dan 19.15’e kadar açık bulundurulacağı belirtildi

. Eskişehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Nüfus Müdürlükleri, 2 Ocak 2018-31 Ekim 2018 tarihleri arasında hafta içi her gün 17.00-19.15 saatleri arası açık bulundurulacaktır. Kamuoyununa saygıyla duyurulur” diye belirtildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

13 Ocak 2018 10:42
Sebei nedir onuda yazıp insanları bilgilendirseniz yapılması gereken birsey varsa bizlerde gidelim

Hakan

12 Ocak 2018 23:07
Neden gerek duyuldu? Kimliğimi değiştirmedim, acil bir şey varsa hemen gideyim.

Vatandas

13 Ocak 2018 11:42
Deniz denen sahis kpss kazanip memur olamadin kuyruk acin burdan galiba sonucta zeka isi bukadar dusman olmana gerek yok memurlara

Hak

13 Ocak 2018 11:35
Bırakın özel sektörü siz de kamuya geçin o zaman, bizlerin hiç biri kapının önünden geçerken gelin burada çalışın diyerek işe alinmadik (Bizler devlet memuruyuz devlet için millet için buradayız, şu saate kadar çalışın dendiğinde de çalışmasını da biliriz).Ha bu arada resmi kurumların çoğunda bilgisayarlardan Facebook tarzı sitelere giremezsiniz.

deniz

13 Ocak 2018 09:11
aaaaa hiç olur o saate kadar çalışmak....saat 17.00 da çıkıp gezmek varken... ne halt edicez o saate kadar...insanlarla bütün gün zaten uğraşıyoruz...cahil insanlar bir yandan , mülteciler bir yandan yeter ya !!! bizi de özel sektöre benzetmeyin biz devlet memuruyuz saat 5 dedin mi dükkan kapanır...ha ha ha hadi bakalım biraz çalışında salla başı al maaşı memurluk yapmak ne demek öğrenin...yorumuma kızanlar olacaktır ama maalesef gerçek...ha şu tarafı var facebookta biraz fazla vakit geçirirsiniz :))))
GENÇLERİMİZ  ZEHİRLENMESİN
GENÇLERİMİZ ZEHİRLENMESİN
Ülkü Ocakları Eskişehir Yunusemre Şube Başkanlığı 'Uyuşturcuya Hayır' kampanyası kapsamında, vatandaşları bilinçlendirmek için Hamamyolu'nda bildiri dağıtıp açıklama yaptı.
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE  TOPYEKÜN YAPILMALI
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE TOPYEKÜN YAPILMALI
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında yapıldı.
ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ ESKİŞEHİR'E GELİYOR
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Son olarak Afrin Harekatı'na katılan ve Eskişehir'e dönen Uzman Çavuş Murat Kızıldağ, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde, Yavuz Sultan Selim döneminde Bali Bey'in oğlu Kasım Bey tarafından Anadolu'da yaşayan Türkmen şeyhlerinden Şeyh Sücaeddin Veli için 16. yüzyılın başında yaptırılan, 2015'te Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından restore ettirilen türbe, yılda ortalama 70 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
Eskişehir’de sokağa bırakılan “Şanslı” isimli kedi, yaşadığı kaza sonucu ön patilerini kaybetti.
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
Eskişehir'de alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada binin üzerinde araç sürücüsünü denetledi.
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.

EN SON HABERLER