NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ MESAİYE KALACAK

12 Ocak 2018 18:11
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ MESAİYE KALACAK

Eskişehir’de Odunpazarı ve Tepebaşı ilçeleri nüfus müdürlükleri 31 Ekim’e kadar 17.00’dan 19.15’e kadar açık bulundurulacağı belirtildi

. Eskişehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Nüfus Müdürlükleri, 2 Ocak 2018-31 Ekim 2018 tarihleri arasında hafta içi her gün 17.00-19.15 saatleri arası açık bulundurulacaktır. Kamuoyununa saygıyla duyurulur” diye belirtildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

13 Ocak 2018 10:42
Sebei nedir onuda yazıp insanları bilgilendirseniz yapılması gereken birsey varsa bizlerde gidelim

Hakan

12 Ocak 2018 23:07
Neden gerek duyuldu? Kimliğimi değiştirmedim, acil bir şey varsa hemen gideyim.

Vatandas

13 Ocak 2018 11:42
Deniz denen sahis kpss kazanip memur olamadin kuyruk acin burdan galiba sonucta zeka isi bukadar dusman olmana gerek yok memurlara

Hak

13 Ocak 2018 11:35
Bırakın özel sektörü siz de kamuya geçin o zaman, bizlerin hiç biri kapının önünden geçerken gelin burada çalışın diyerek işe alinmadik (Bizler devlet memuruyuz devlet için millet için buradayız, şu saate kadar çalışın dendiğinde de çalışmasını da biliriz).Ha bu arada resmi kurumların çoğunda bilgisayarlardan Facebook tarzı sitelere giremezsiniz.

deniz

13 Ocak 2018 09:11
aaaaa hiç olur o saate kadar çalışmak....saat 17.00 da çıkıp gezmek varken... ne halt edicez o saate kadar...insanlarla bütün gün zaten uğraşıyoruz...cahil insanlar bir yandan , mülteciler bir yandan yeter ya !!! bizi de özel sektöre benzetmeyin biz devlet memuruyuz saat 5 dedin mi dükkan kapanır...ha ha ha hadi bakalım biraz çalışında salla başı al maaşı memurluk yapmak ne demek öğrenin...yorumuma kızanlar olacaktır ama maalesef gerçek...ha şu tarafı var facebookta biraz fazla vakit geçirirsiniz :))))
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.