NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ MESAİYE KALACAK

12 Ocak 2018 18:11
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ MESAİYE KALACAK

Eskişehir’de Odunpazarı ve Tepebaşı ilçeleri nüfus müdürlükleri 31 Ekim’e kadar 17.00’dan 19.15’e kadar açık bulundurulacağı belirtildi

. Eskişehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Nüfus Müdürlükleri, 2 Ocak 2018-31 Ekim 2018 tarihleri arasında hafta içi her gün 17.00-19.15 saatleri arası açık bulundurulacaktır. Kamuoyununa saygıyla duyurulur” diye belirtildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

13 Ocak 2018 10:42
Sebei nedir onuda yazıp insanları bilgilendirseniz yapılması gereken birsey varsa bizlerde gidelim

Hakan

12 Ocak 2018 23:07
Neden gerek duyuldu? Kimliğimi değiştirmedim, acil bir şey varsa hemen gideyim.

Vatandas

13 Ocak 2018 11:42
Deniz denen sahis kpss kazanip memur olamadin kuyruk acin burdan galiba sonucta zeka isi bukadar dusman olmana gerek yok memurlara

Hak

13 Ocak 2018 11:35
Bırakın özel sektörü siz de kamuya geçin o zaman, bizlerin hiç biri kapının önünden geçerken gelin burada çalışın diyerek işe alinmadik (Bizler devlet memuruyuz devlet için millet için buradayız, şu saate kadar çalışın dendiğinde de çalışmasını da biliriz).Ha bu arada resmi kurumların çoğunda bilgisayarlardan Facebook tarzı sitelere giremezsiniz.

deniz

13 Ocak 2018 09:11
aaaaa hiç olur o saate kadar çalışmak....saat 17.00 da çıkıp gezmek varken... ne halt edicez o saate kadar...insanlarla bütün gün zaten uğraşıyoruz...cahil insanlar bir yandan , mülteciler bir yandan yeter ya !!! bizi de özel sektöre benzetmeyin biz devlet memuruyuz saat 5 dedin mi dükkan kapanır...ha ha ha hadi bakalım biraz çalışında salla başı al maaşı memurluk yapmak ne demek öğrenin...yorumuma kızanlar olacaktır ama maalesef gerçek...ha şu tarafı var facebookta biraz fazla vakit geçirirsiniz :))))
YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI
YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI
Eskişehir’de zorlu kış şartlarında yaşam mücadelesi veren hayvanlar için Kırka mahallesindeki belirli bölgelere yem bırakıldı. 
ESKİŞEHİR EN GÜVENLİ ŞEHİR OLDU
ESKİŞEHİR EN GÜVENLİ ŞEHİR OLDU
Dünya üzerinde hangi ülkelerin ne kadar güvenli olduğu belli olurken, Türkiye 59,62’lik güven endeksiyle 49’uncu sırada yer aldı. Eskişehir ise yine Türkiye'nin en güvenli şehri olarak belirlendi.
PORSUK ÇAYI'NDA HAREKETLİ DAKİKALAR
PORSUK ÇAYI'NDA HAREKETLİ DAKİKALAR
Eskişehir'de, Porsuk Çayı'na düştüğü iddia edilen şahıs için polis ve itfaiye ekipleri adeta seferber oldu. Eskişehir İtfaiyesi dalgıç ekipleri soğuk havaya rağmen uzun süre suya düştüğü ihbarı yapılan şahsı bulmak için arama kurtarma çalışmaları yaptı. 
TRAFİKTE ŞOK GÖRÜNTÜ
TRAFİKTE ŞOK GÖRÜNTÜ
Hatboyu Caddesinde dün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.