NİTELİKSİZ OKULLARA MAHKUM OLACAĞIZ

15 Nisan 2018 17:43
NİTELİKSİZ OKULLARA MAHKUM OLACAĞIZ

Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan başkanlığında gerçekleştirildi.Toplantı da Niteliksiz Okul kavramını konu alan Özcan, "Niteliksiz okul ve öğretmenlerin olduğu okullara mahküm olacağız" dedi.

İcat ettiler

Bir de başımıza nitelikli okul diye bir şey icat ettiler diyen Özcan, "Nitelikli okulların 5 adedi meslek lisesi, 2 adedi imam hatip lisesi, kalan 8 adedi sosyal bilimler ve fen lisesidir. Bunların da sadece 2 tanesi kız öğrenciler içindir. Kız öğrencilerin gidebileceği lisenin biride Anadolu Lisesidir diye konuştu.

Haksız bahane

Söylemekten hicap duyduğunu ifade eden Özcan, "Çocuklarımızın öğretmen ve idarecilerimizin arasına nitelikli ve niteliksiz okul öğrencisi, öğretmeni diye ayrıştırmayı soktular. Bir de siyasi kimliğle değil bir öğrenci velisi olarak söylemek istiyorum ki, Eskişehir'de yaklaşık bin çocuğumuzun kullandığı Atatürk Kapalı Havuz'u haksız bahanelerle kapattılar" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

 ÇOCUKLAR SAZOVA'DA  BAYRAM YAPACAK
ÇOCUKLAR SAZOVA'DA BAYRAM YAPACAK
Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda kutlayacak.
BU SEÇİME GEREK VARDI
BU SEÇİME GEREK VARDI
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Türkiye, 24 Haziran'dan sonra güçlü bir başkanlık sistemiyle daha farklı noktalara, 2023 ve 2051 yıllarına gidecek yol haritasını da çizmiş olacak." dedi.
ÇEVRE YOLU'NDA TEHLİKELİ GEÇİŞ
ÇEVRE YOLU'NDA TEHLİKELİ GEÇİŞ
Eskişehir'de çevreyolu üzerinde bulunan üstgeçitleri kullanmayan vatandaşlar, kazalara davetiye çıkarıyor. 
ÖNCE TARTIŞTI SONRA BIÇAKLADI
ÖNCE TARTIŞTI SONRA BIÇAKLADI
 Eskişehir’de bir şahıs, tartıştığı kişiyi göğsünden bıçaklayarak yaraladı. 
YILMAZ HOCA'NIN  KIYMETİNİ BİLİN
YILMAZ HOCA'NIN KIYMETİNİ BİLİN
Gazeteci Özlem Gürses, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin düzenlediği etkinlikte Eskişehirli gençlerle bir araya geldi.
  OĞLUM GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜ
OĞLUM GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜ
Eskişehir'den Antalya'nın Manavgat ilçesine geçen yıl ailesiyle tatile gittiği beş yıldızlı otelin havuzunda boğulan 6 yaşındaki Atakan Yiğit Arı’nın ölümüyle ilgili dava görülmeye başladı. Duruşmada olay gününü gözyaşlarıyla anlatan baba Ersin Arı, havuzda bir kızın "Ayağıma bir şey takıldı" diye çığlık atmaya başlaması sonrası oğlunun cankurtaran tarafından sudan çıkarıldığını söyledi. Anne Hatice Arı da "Oğlum göz göre göre otelin ihmali yüzünden hayatını kaybetti" dedi.
ESKİ MUHTARA 25 YIL HAPİS
ESKİ MUHTARA 25 YIL HAPİS
Eskişehir'de trafik kazasının ardından tartıştığı kişiyi tabancayla öldüren sanığa 25 yıl hapis cezası verildi. 
ÇEVRE YOLUNDA AĞAÇ KATLİAMI
ÇEVRE YOLUNDA AĞAÇ KATLİAMI
Ankara yolu 8. kilometre üzerinde yapımı devam eden Şehir Hastanesi’nin bağlantı yolu yapımı bahanesiyle Karayolları tarafından onlarca ağaç kesildi.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında düzenlenen operasyonda 5 şahıs gözaltına alındı.