NİTELİKSİZ OKULLARA MAHKUM OLACAĞIZ

15 Nisan 2018 17:43
NİTELİKSİZ OKULLARA MAHKUM OLACAĞIZ

Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan başkanlığında gerçekleştirildi.Toplantı da Niteliksiz Okul kavramını konu alan Özcan, "Niteliksiz okul ve öğretmenlerin olduğu okullara mahküm olacağız" dedi.

İcat ettiler

Bir de başımıza nitelikli okul diye bir şey icat ettiler diyen Özcan, "Nitelikli okulların 5 adedi meslek lisesi, 2 adedi imam hatip lisesi, kalan 8 adedi sosyal bilimler ve fen lisesidir. Bunların da sadece 2 tanesi kız öğrenciler içindir. Kız öğrencilerin gidebileceği lisenin biride Anadolu Lisesidir diye konuştu.

Haksız bahane

Söylemekten hicap duyduğunu ifade eden Özcan, "Çocuklarımızın öğretmen ve idarecilerimizin arasına nitelikli ve niteliksiz okul öğrencisi, öğretmeni diye ayrıştırmayı soktular. Bir de siyasi kimliğle değil bir öğrenci velisi olarak söylemek istiyorum ki, Eskişehir'de yaklaşık bin çocuğumuzun kullandığı Atatürk Kapalı Havuz'u haksız bahanelerle kapattılar" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.
KOBİ'LERE MÜJDE
KOBİ'LERE MÜJDE
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu yakın zamanda KOBİ Bölgesindeki firmaların enerji kapasitelerinin artışı yönündeki talepleri göz önünde bulundurarak büyük bir yatırıma imza attı.
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme yaptı.
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Çorlu’daki tren kazasında 2 kızını ve 2 torununu kaybeden Remzi Güvenç’i ziyaret etti. Karacan “Sözlerin anlamsız kaldığı noktadayız” dedi.
YOLLAR BAKIMDA
YOLLAR BAKIMDA
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen gıda sektöründe çalışanlara ve işyeri sahiplerine mesleki eğitim ve belge vereceklerini belirtti.
KARDEŞ DESTEĞİ
KARDEŞ DESTEĞİ
Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
Vali Özdemir Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Ender Kelleci ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KKTC Yeni Erenköy sahiline 16 mil uzaklıkta bir mülteci gemisi battı. İlk belirlemelere göre 16 mültecinin cansız bedenin ulaşıldı.

EN SON HABERLER