NAZIM HİKMET KONUŞULDU

12 Ocak 2020 16:07
NAZIM HİKMET KONUŞULDU

Tepebaşı Belediyesi ve İş Sanat tarafından düzenlenen “Nâzım Hikmet’in Yolculuğu” adlı söyleşide, Türk şair, oyun yazarı, romancı ve anı yazarı Nâzım Hikmet konuşuldu.

Teşekkür etti

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “‘Nâzım’a Yolculuk’ isimli sergimizde gerçekten büyük bir birikim ve emek var. Görmeyen tüm Eskişehirlilere tavsiye ediyorum, Nâzım’ın bilinmeyen yönlerini keşfedebilirsiniz. Bu sergimiz için ağırladığımız Haluk Hoca buradayken, bir de söyleşi düzenleyelim istedik. Çok keyifli geçeceğinden eminim, Nâzım Hikmet’e dair dağarcığımız gelişecek. Kendisi edebi kişiliğinin yanında, büyük bir vatanseverdi. Emeği geçenlere de çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sosyalist

12 Ocak 2020 21:52
Nazım halkdan yanadır. Halk nerede siz nerede. Nazım fevziçakmak mah. Görseydi belediye başkanı Ahmet Ataç olarak sizi yanına almazdı. Adını kullanmayın.

Eses

13 Ocak 2020 09:29
Nazım kim siz kimsiniz burjuvalar

Kuyu Kebabı

14 Ocak 2020 08:46
Güllük mh. Yeni Bağlar Eski bağlara bir ara uğrarsanız ara sokaklarda yollarda oluşan 20-30 cm lik kuyularda bu kış kıyamette size bi kuyu kebabı şöleni yapalım başkan.Avrupa şehrinde oluşan kuyular en azından bi işe yarasın avrupaya kültürümüzü tanıtmış oluruz.

yesari asım

13 Ocak 2020 14:52
Başkan işe yarar şeylerde değil malesef. birileri de buradan halkın yorumlarını okusa. helva çekmede şiir okuma vs etkinliğinde. belediyeyi hala diş hekimleri odası gibi yönetmeye çalışıyor. yollar delik değik başkaaaaaan!

karaoğlan26

13 Ocak 2020 18:28
vay eski chp e nerde bu burjuvalar nerede... işte malesef bende size defalarca oy verdim ama son oldu sayinizde 3veya 4yıl daha halkı uyutusunuz sonra gözünüz aydın eskişehirin kalesi sayenizde düşecek umarım mutlusunuzdur????

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama