NABİ AVCI MÜDEHALE ETTİ

Son Güncelleme : 03 Eylül 2018 08:09
NABİ AVCI MÜDEHALE ETTİ

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan'ın, Eskişehir'in Kurtuluşu için düzenlediği yürüyüşe katılan AK Parti Milletvekili Nabi Avcı, yürüyüşe getirilen köpeklerin üzerindeki Türk Bayraklarını çıkarttırdı.

2 Eylül 1922 Eskişehir'in Kurtuluşu'nun 96. yıl dönümü olması nedeniyle AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan Odunpazarı Meydanı'ndan Vilayet'e kadar yürüyüş düzenledi. Yürüyüşe AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı'da katıldı. Yürüyüşe üzerilerinde Türk Bayrağı bulunan 2 köpek getirildi. Avcı, duruma hemen müdehale ederek köpeklerin üzerindeki Türk Bayrakları'nı çıkarttırdı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kaya

03 Eylül 2018 09:49
itin bayrağı olmaz yiğitin bayrağı olur!

X bey diyeceksiniz

02 Eylül 2018 23:37
Yuh!!!! Bu Müptezelleri polis görmedi mi ? Milliyetçiliği yanlış anlamanın zararları , acilen sağlam bir eğitim şart bu millete

Cecey

02 Eylül 2018 21:27
KANSIZLIK,ŞE REF SİZ LİK içimdekileri yazsam yayınlamazsınız...........

Vatandas

02 Eylül 2018 20:30
Akp li degilim ama dogru yapmis kopegin ustunde bayragin ne isi var bazi anti sosyaller cikar simdi onlarda canli diye pijama mont giydirip gezdiriyonuz kopeklere yetmiyomu

Gonzo

07 Eylül 2018 21:16
Neyin peşinde bu gerizekalılar. Farkındalığı olmayanla beraber yürüsek ne? Faydası olmaz, zararı olur.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.