NABİ AVCI MÜDEHALE ETTİ

Son Güncelleme : 03 Eylül 2018 08:09
NABİ AVCI MÜDEHALE ETTİ

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan'ın, Eskişehir'in Kurtuluşu için düzenlediği yürüyüşe katılan AK Parti Milletvekili Nabi Avcı, yürüyüşe getirilen köpeklerin üzerindeki Türk Bayraklarını çıkarttırdı.

2 Eylül 1922 Eskişehir'in Kurtuluşu'nun 96. yıl dönümü olması nedeniyle AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan Odunpazarı Meydanı'ndan Vilayet'e kadar yürüyüş düzenledi. Yürüyüşe AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı'da katıldı. Yürüyüşe üzerilerinde Türk Bayrağı bulunan 2 köpek getirildi. Avcı, duruma hemen müdehale ederek köpeklerin üzerindeki Türk Bayrakları'nı çıkarttırdı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kaya

03 Eylül 2018 09:49
itin bayrağı olmaz yiğitin bayrağı olur!

X bey diyeceksiniz

02 Eylül 2018 23:37
Yuh!!!! Bu Müptezelleri polis görmedi mi ? Milliyetçiliği yanlış anlamanın zararları , acilen sağlam bir eğitim şart bu millete

Cecey

02 Eylül 2018 21:27
KANSIZLIK,ŞE REF SİZ LİK içimdekileri yazsam yayınlamazsınız...........

Vatandas

02 Eylül 2018 20:30
Akp li degilim ama dogru yapmis kopegin ustunde bayragin ne isi var bazi anti sosyaller cikar simdi onlarda canli diye pijama mont giydirip gezdiriyonuz kopeklere yetmiyomu

Gonzo

07 Eylül 2018 21:16
Neyin peşinde bu gerizekalılar. Farkındalığı olmayanla beraber yürüsek ne? Faydası olmaz, zararı olur.
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.