paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

MUTFAKTA YANGIN VAR

14 Kasım 2018 16:35
MUTFAKTA YANGIN VAR

CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.

Artış durdurulamıyor

Rabia Akman ekonomik durum ile ilgili basın açıklaması yaptı. Gıda fiyatlarında artışın durmadığını dikkat çeken akman “Zamlar en çok dar gelirliyi vuruyor. Hükümetin “enflasyonla topyekûn mücadele” programına karşın gıda fiyatlarındaki artış durdurulamıyor” dedi.

Açlık sınırının altında

Akman: “Kriz vatandaşların gıda karşısındaki satın alma gücünü son bir yılda yarıya yakın azalttı. Türkiye’de 16 milyondan fazla kişinin açlık sınırının altında yaşadığı gerçeğini düşünürsek, bu şartlarda 'Mutfak yanıyor' demek yerinde olur.”

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet

14 Kasım 2018 21:32
Seçim yaklaştıkça vatandaşın nasıl geçindiği akıllarına yeni geliyor. Asgari ücret alan 1600 - 1800 Tl dört kişilik ailenin ay sonunu nasıl getirdiğini bana milletvekilleri kürside bir anlatsın. Millet vekillerinin aylık harcırahlarla 25 - 30 bin lira maaş alması değil. Sorun dar gelirli vatandaşların yaşam mücadelesi.

en büyük akepe

15 Kasım 2018 07:50
tipe bakarmısınız,bu elemanın umrundamı mutfaktaki yangın mutfağa giripte eşine yemekmi yapıyor bu şahıs 3 5 oy fazla alayım diye samimiyetsiz açıklamalar

huseyin

15 Kasım 2018 11:23
Bu şahisa sorsan ekmek kaç lira diye onu bile bilmez

hasan

15 Kasım 2018 10:02
adam 4000 - 5000 tl lik telefon kullanıyor. sonra hayat pahalılığından bahsediyor. elbette zor durumda olanlar vardır . fakat şuan ekonomimiz gayet güzel

VATANDAŞ

15 Kasım 2018 09:10
HANGİ MUTFAKTA YANGIN VAR. HERKES YKINIYOR HER EVDE EN AZ 2 ARAÇ VAR BU ARAÇLAR SUYLA MI ÇALIŞIYOR.

Musti

14 Kasım 2018 21:29
Bu vatan bizim. Hdp ile ittifak görüşmeleri yapacağınıza iktidar ile görüşünde beraberce bi çıkar yol bulun.

Mehmet

14 Kasım 2018 16:57
Vekilleri çare üretsinler diye gönderiyoruz. Ama vekillerimiz ne Eskişehre ne de Vatandaşa çare üretecek konumda değiller. Onlar sadece kendi menfaatlerini düşünüyor. Ancak birbirleri ile didişiyor. Chp ana muhalefet ama sadece terör örgütlerinin ekmeğine bal sürüyor. Birazcık da vatandaş için birşeyler yapsınlar. Bıktık artık siyasi demogojilerden. Vatandaş kan ağlıyor, sizin aklınıza mutfak yeni geliyor. Herhalde mutfağa giren biri değilsiniz. İmdaaat...

262626

15 Kasım 2018 17:02
Chp de 15-20 alacaklıya razı edebilirdi.Ama Göztepe ye tebrik etmek daha kolay.(Odunpazarı beld.teşekkürler.)

tatar

15 Kasım 2018 09:38
mutfakta yangın varsa 3 belediye de dizde neden kalabak suyuna iki kez zam yaptınız neden halk marketleri kurup üreticiden halka ucuz market hizmeti sunmuyosunuz. haydi cevap ver bakalım çıkıp bişeyler demek kolay

Eses

15 Kasım 2018 02:23
Sayın İl Başkanı daha önce Eses için iktidar partisinin 15milyon para vereceğini söylemiştiniz. Şu 15milyonun nerede olduğunu söyleseniz de transferi açsak. Aslı yoksa o zaman bu kulübe verdiğiniz zarar hakkında açıklama bekliyoruz.

Halil Toksöz

15 Kasım 2018 01:32
Yangın çoktan başladı, tabi meclise ulaşmayacağı için önemli değil, beleş maaş SSK ya hiç para odemeden 2 yılda emekli, emekli maaşı en az10.000 TL cabasıda var, dünyanın neresinde var böyle avanta, vermeden almak, yazık benim garip milletime yazık. Hiç biriside biz istemeyiz böyle avanta demiyor. Yiyin bakalım bu nereye kadar gidecek????

26Es26

15 Kasım 2018 17:20
Siz EsEs'e destek olun....Ne olur..Yangındaki mutfağa biz razıyız.

EsEs

15 Kasım 2018 16:59
EsEs hakında ne düşünüyorsunuz.Yangın bizim yüreklerimizde...
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden çilek, kış aylarında kilosu 16 liraya da olsa tezgahlarda satılmaya devam ediliyor. 
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
Eskişehir Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Eskişehir'de siyaseti gençleştireceğiz” dedi. Rahibi Yılmaz Büyükerşen için ise, “Onun adaylığı da yeni kesinleşti. Bende memnun oldum. Hayırlı uğurlu olsun. Henüz yeni başlıyoruz yola. Eskişehir ne yapacak göreceğiz bakalım”
DAĞ BAŞI DEĞİL  71 EVLER!
DAĞ BAŞI DEĞİL 71 EVLER!
Eskişehir'in merkeze yakın mahallelerinden 71 Evler'de büyük mağduriyet yaşanıyor. Yaklaşık 23 bin kişinin yaşadığı mahallenin bazı sokaklarında ne internet çekiyor ne de telefon.
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe ziyaretlerine İnönü’de devam etti. Jale Nur Süllü yerel seçimlere vurgu yaparak “İnanıyoruz ki Mart'ın sonunda bahar gelecek” dedi.
KİMSENİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ
KİMSENİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ
Eskişehir Barosu Başkanı Mustafa Elagöz, “Hukuksuzluk gelirse iktidarlardan gelir. Biz her zaman hukuksuzluğun karşısındayız. Kimsenin arka bahçesi değiliz” dedi.
GERÇEK TARİHİ ÖĞRENİLMELİ
GERÇEK TARİHİ ÖĞRENİLMELİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt geçtiğimiz Kayı Boyu Derneği’ni ziyaret etti. Kurt “Türk tarihini kulaktan dolma değil, gerçekleriyle öğrenmemiz, bilmemiz gerekir” dedi.
ESKİŞEHİR'DE SİLAHLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE SİLAHLI KAVGA
Uluönder Mahallesi'nde yaşayan ve aralarında husumet bulunan iki aile arasında tartışma çıktı. Tartışmada 2'sdi ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı.
NİTELİKLİ ADAYLARA YER VERECEĞİZ
NİTELİKLİ ADAYLARA YER VERECEĞİZ
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, “Yerel seçimlerde nitelikli adaylara yer vereceğiz” dedi.
ÖRNEK DESTEK
ÖRNEK DESTEK
EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Boyplast Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç; Kızılay’ın “Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can” kampanyasını işyerinde başlattı.