MURAT MERCAN'IN ACI GÜNÜ

03 Eylül 2018 16:41
MURAT MERCAN'IN ACI GÜNÜ

Türkiye’nin Tokyo Büyükelçisi ve 22.ve 23. Dönem Eskişehir Milletvekili Doç. Dr. Murat Mercan’ın babası ve Eskişehir Devlet Hastanesi başhekimlerinden Dr. Nafiz Mercan vefât etti. Bir süredir yaşlılığa dayalı böbrek ve solunum yetmezliği tedavisi gören Mercan, 17 Ağustos’ta yoğun bakıma alınmıştı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali Osman DOĞAN

03 Eylül 2018 17:56
Allah gani gani Rahmet eylesin.Çok iyilik sever,yardım sever bir insandı.Çok kişiye şifa dağıttı.Senelerce Kızılay dispanserinde insanlara karşılıksız hizmet etti.Yeri kolay doldurulmaz.Ailesinin ve yakınlarının başı sağ olsun.Mekanın cennet olsun Baba insan.

Fadime

04 Eylül 2018 12:50
Allah rahmet eylesin Kızılay dispanserinde yanında eğitim aldım çok mükemmeldi nafız amca öyle biri dünyaya zor gelir mekanı cennet olsun Yakınlarına başsağlığı diliyorum

Eses

03 Eylül 2018 22:28
Annemin ilk ameliyatını yapmış hala Allah razı olsun der Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun

İSMAİL İNAN

04 Eylül 2018 08:18
Rabbım gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Mevlam yakınlarına sabırlar versin.33 sene evvel apandisit ameliyatımı gerçekleştirip şifa bulmama vesile olmuştu nur içinde yatsın güzel insan.

Yücel Namık KİRİŞ

04 Eylül 2018 03:54
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun,nurlar için de yatsın.nafiz amcam
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.