Murat Diri taraftarı yanıltıyor

Son Güncelleme : 09 Kasım 2018 18:11
Murat Diri taraftarı yanıltıyor

Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Diri, önceki gün kentin bilboard firmasına iş yapan grubun TV'sine çıktı. Bir gün sonra da sosyal medya hesabında taraftarı ve kamuoyunu yanıltan açıklamalar yaptı.

ES-ES DEVRETTİ

Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyesi yaklaşık 1 yıl önce bölgelerinde bulunan bilboard ve raketleri Eskişehirspor'a bedelsiz verdi. Eskişehirspor da bu bilboard ve raketleri İstanbullu bir firmaya 7 milyon lira karşılığında devretti.

İLGİSİ KALMADI

Böylelikle Eskişehirspor'un bilboard ve raketlerle ilgisi kalmadı. Bu arada İstanbullu firmaya sözleşme gereği verilen bilboard ve reklam raketleri haricinde kentin çeşitli yerlerine tekrar yeni bilboard ve reklam raketleri dikilmeye başlandı. Yani Eskişehirspor'a verilen bilboardlarla, şu anda mevcut bilboardların sayısı birbirini tutmuyor.

YENİ RAKETLER

Sakarya Gazetesi önce Odunpazarı Bölgesi'nde bulunan Hamamyolu ve Köprübaşı'ndaki yeni dikilen reklam raketlerini yazdı. Bu raketlerin bazıları sonra kaldırıldı.

GRUBUN TV'SİNE ÇIKTI

Sakarya geçen hafta da Tepebaşı Bölgesi'nde yeni dikilen bilboardları haber yaptı. Bu haberden iki gün sonra da Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Diri, bilboard firmasına iş yapan grubun tv'sine çıktı.

YANILTMAYA ÇALIŞTI

Bir gün sonra da sosyal medya hesabında Sakarya Gazetesi'ni suçlayıcı yazılar yazdı. Taraftarı ve kamuoyunu kandırmaya çalıştı. Yeni dikilen bilboardların Eskişehirspor ile ilgisi olmamasına rağmen Diri'nin bu çıkışı akıllarda soru işareti yarattı.

Yorumlar (32) / Onay bekleyen (10)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Diri diri

06 Kasım 2018 21:13
En basindan beridir yaziyorum.Dirinin yillardir ne yapamadigini hep birlikte görüyoruz .siyasetten baska yaptigi hicbir seyde yok..Ne yazik ki mustafa abi gibi büyüklerimizi mumla arar olduk.Degisime yonetimden once tribunlereden baslanmali bu taraftar nefere degil armaya geliyor!!

Eskişehirli

07 Kasım 2018 07:18
Bu taraftar grubu lideri tüm Eskişehirspor taraftarının lideri değil, sadece kendi çevresinde toplanan 200-300 yada en fazla 500 kişinin lideri yada reisidir. Eskişehirspor taraftarı tüm Eskişehir halkıdır ve o halka kimse baskı yapıp istediği gibi yönlendiremez. Bu kişiler statta ki o yüksek, demir sehpalara çıkınca her halde bu taraftarı kendilerinin topladığını zannediyorlar. İstanbulspor maçında 50-60 yaşındaki adamlarla tartıştı bu kişiler, niye bağırmıyorsunuz diye. Kimse bağırmak zorunda değil. Herkes istediği gibi izler maçını, istediği gibi destekler takımını size ne kardeşim.

vatandaş

06 Kasım 2018 22:56
nerdeee eski liderler nerdeee bu murat denen vatandaş ki ben bir taraftar olarak bu arkadaşı lider mider olarak kabul etmiyorum eskişehirsporun gerçek lideri gerçek taraftarı bizleriz bizler

Çağlar

07 Kasım 2018 01:11
bu şahsın tribün "lideri" gibi bir vasfı olmadığı gibi orada durması tribünler açısından ve Eskişehirspor'un geçmişi açısından büyük tezatlıktır oraya yakışmamaktadır. bu şehirde okuyan ve bu şehri seven biri olarak malum şahsın tribünlerden uzaklaştırılması elzemdir

eses

06 Kasım 2018 20:08
SONUNDA 7 MİLYON ES - ES İN KASASINA GİRDİMİ , GİRMEDİMİ - yeni dikilen bilboartlar a ne oldu - gene bir entirika dönmesin .

tatarysf

07 Kasım 2018 08:22
Koca Eskişehirde adam yokmuydu da Konyalıyı tribün lideri (nasıl liderse) yaptınız. Amigoluktan uzaktan yakından alakası yok

esesli

07 Kasım 2018 08:48
Kim bu Murat Diri yahu. Etrafına üç beş adam toplamış taraftarlar derneği başkanı mı olmuş. Kim takıyor ki bu adamı. Kim başkan diye hitap ediyor. Vallahi billahi ben ilk kez gördüm şimdi resmini. Biz Es Es taraftarıyız Murat Diri taraftarı değiliz. Bu Murat Dirinin statta oraya çıkması engellenmeli bu kişi tribün lideri falan değil.

Hakan mantar

07 Kasım 2018 12:10
Murat varını yoğunu en önemlis zamanını gençliğini trübünlere adamış gerçek Eskişehir spor taraftarıdır, Türbün kültürünün içinden gelmiştir varsa söylediği bir şey bedavaya söylememiştir, karalayıp çamur atmayın

Yolunda a.ş

07 Kasım 2018 20:42
Adam Eskişehirspor ayağına zengin oldu bide fakir edebiyatı yapıyor deplasman otobüsleri Yok hatıra bilet yok o yok bu bide icra kurulu koymuşlar Halil Ünal ı solladı bunlar

Hahaha

08 Kasım 2018 07:42
Üstün çizilmiş dirrrii basın böyle yapıyorsa kısa zamanda zıplatırlar seni. taraftarları yeterince meşgul ettin. Hadi konyaya git artık (gulugulugulu)

KÜÇÜK ŞEHİR BELEDİYESİ

07 Kasım 2018 09:43
ESKİŞEHİR SPOR A YARDIM İÇİN YASAL ZEMİN ARAYAN BÜYÜKERŞEN HALA YASAL ZEMİN BULAMADIMI AMA KILIÇTAROĞLU ZİYARETİNE TAŞINAN ,175 000 , BİN KİŞİ İÇİN YASAL ZEMİN HEMEN BULDU .

ESKİŞEHİR SPOR lu ALİ

07 Kasım 2018 11:14
Bu adam trübün lideri mideri değil dikkate almayın ESKİŞEHİR SPOR umuzun play of ta kaybetmesi takım galip iken taraftara sahip olamaması meşalelerin sahaya atılması ve macın uzatılmasına sebep olup Kulüp bu günlere gelmiştir kime hizmet ettiği belli değil?

Osman Çetin

07 Kasım 2018 16:10
sonuna kadar siyaset yapıyor.büyükşehir için Yılmaz hocaya oy verdirtmemek için benim oyum Es Es e diye bir kampanya başlatıyor.Bu tam olarak AKP ye uygun siyaset.Odunpazarı Belediyesi Bilbordlarla ilgili ES Es e yardım yaptı.hemen Sayıştay devreye giriyor.Büyükşehir böyle birşeyler yapmaya kalksa Belediye anında kayyumdaydı.AKP böyle bir fırsat kolluyor.Es Es i bu hale düşürenler son 5.6 yıldaki yöneticiler.Murat Dirirde bunların maşası.

vinçenzo özbizanslı

07 Kasım 2018 07:54
malum belediye seçimleri yaklaşıyor,akp,mhp yada iyi partiden aday olmak için çıkış yapmış olabilir siyaset bu belli olmaz.

Cann

09 Kasım 2018 22:58
Eskişehirspor bu hale düşerken ünal a hoş can a en ufak bir eleştirisi oldu mu? Eskişehirspor taraftarı 300 500 kişiden ibaret değil..seçim arifesi mhp adayı sazak la resim paylaşımı yapması bu kulübe yakışan biri değil...dernek falan fazla seyyapmayin adam yokluğunda ön plana çıkmaya çalışan biri. Ailelerle tribüne giriyorsunuz diyenler 1970 de ailelerle deplasmana giden bu taraftar bu...siz daha dünkü cocuksunuz

Seydi

07 Kasım 2018 13:57
Bunlar tribun lideri falan değil, yonetimlerin maaşlı elemanları.

BURALARDA

07 Kasım 2018 13:16
Buralara olumsuz yorum yapanlar; sizler ancak buralarla eşinir durursunuz, klavyelerinizle zehirler saçmaya çalışırsınız. Eyyy.... menfaatçiler; Anlaşılan menfaatlerinize dokunulan bir durum söz konusu. Büyük Eskişehirspor taraftarı kimin ne yaptığını çok iyi takip ederek analizini yapar ve haklı olana hakkını teslim eder.

ES ES

07 Kasım 2018 12:01
Bu taraftarlar yüzünden gerçek eskişehir halkı olan eskişehirporlu taraftar takıma küstü maçlara gitmemeye başladı.

UğurUğurUğur

07 Kasım 2018 09:40
Geçmiş yıllara bakıldığında tribünlere aile ile Eskişehirsporu u desteklemek için stada girilmenin çekinildiği dönemleri görebilirsiniz deplasman yollarında taraftarımızın geçiş güzergahlarında yerleşim yerlerinde durmalarına müsaade edilmediğini görebilirsiniz ve bunun gibi olumsuz bir sürü davranışlar örnek gösterilebilir. günümüzde şehrimizde ve deplasmanlarda oynanan karşılaşmalara taraftarla birlikte ailenizle aynı araçlarla stadta yanyana birlikte yer alabiliyorsunuz ve eleştirme de yapabiliyorsunuz bu demektir ki geçmişten bu zamana kadar hepbirlikte güzel çalışmalar yapılıyor ve bunu çıkarlarınız menfaatleriniz yada işinize gelmiyen sebepler yüzünden karalamak kimsenin haddi değildir herkes üzerine düşeni layıkıyla yapsın

kenan gökçe

07 Kasım 2018 14:48
olumsuz yorum yapanlar siz hiç eses taraftarı olmamışsınız .adam hiç menfaatsiz kendini esese adamış. yorumlarınız fitne fesat dolu varsanız baksanız maça gitmiş adamlar değilsiniz yazık.

Emre

07 Kasım 2018 11:44
Kim bu ya Allah askina vasfi ne tahsili ne birakin bu tiplerin pesini gercek taraftar zaten eskisehirsporu seviyor destekliyor

İNDİRE GANDİ

07 Kasım 2018 09:30
MURAT DİRİ DOĞRULARI AÇIKLADIĞI İÇİN HEDEF TAHTASI OLMUŞ - REKLAM BİLBORDLARININ RAKETİNDEN PAKETİNE YENİSİNDEN - ESKİSİNE TÜM GELİRLERİ DE ESKİŞEHİR SPOR UN OLMALI . gene bir filim döndürüyorlar . yeni reklamlar indira gangi .

Gme

08 Kasım 2018 19:53
Murat Diri Adam Gibi Adamdır abidir kardeştir. Eskişehirapora gençliğini vermiştir nice kötü yola düşen gençleri iyi yola sevketmiştir sahip çıkmıştır günahtır bu insana kötü yorum yapmayalım size çok samimi birsey söyliyeyim en paylaşımcı adamdır

Cihan

08 Kasım 2018 08:49
Herkes kafasına göre yazmış yazanların çoğu da çekirdekçi tayfa sanırım keşke bu adamla 1-2 kere deplasman görseydiniz herkes oturmuş kim bu söyle böyle yazmaya başlamış senin adin duyuluyorsa bu adam sayesinde duyuldu zamanında yağma yüzünden heryer kepenk kapatırken bu adam sayesinde bitti yagma tribünde dönen uyusturucuyu bu adam bitirdi çekirdeğinizi bırakın at gözlüğünüzü çıkartın da bi bakın..

eskişehiri tribüne kusturdunuz

07 Kasım 2018 22:41
yazıklar olsun

Mustafa Özkan

07 Kasım 2018 16:05
Hiç maçla alakası olmayan insanlar muhalefet olsun diye yazmış.Bugün deplasmanlara gidiş dönüş hırsızlık olmuyorsa,insanlar aileleriyle maça geliyorsa,çoçuklarını güvenle müptezellerden arındılmış tribünlere gönderiyorsa tek sebebi Murat Diri'dir.

Gme

08 Kasım 2018 20:11
Murat Diri Adamın Hasıdır

Hakan

08 Kasım 2018 15:33
Olumsuz yorum yapanlar siz neyin kafasını yaşıyorsun uz kaç kere eskişehirspor tribünlerine geldiniz murat diri adamdır en azından muftezellerden arindi trubunler çocuğumuz la maça gidebiliyoruz

KAzım Ulubilen

07 Kasım 2018 20:43
İmparator Murat Diri...

Kemal

07 Kasım 2018 00:24
He he hadi işinize bakın

gitti gidiyor .

06 Kasım 2018 23:33
ESKİŞEHİR büyükşehir belediyesi bu işin neresinde ,, ES ES e YARDIM ETMEK HALAA YASAL MI DEĞİLMİ ONU MU ARAŞTIRIYOR .

kenan gökçe

07 Kasım 2018 07:58
murat dirinin siyaset yapmadığını herkes bilir.kendini tirbüne adamış biri.paylaşımlarınız giybet ve entrika dolu kimin uşağısınız.
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, öğrencilerle kartopu oynadı. 
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
Eskişehir’de etkili olan kar yağışı nedeniyle bir aracın üzerine ağaç devrildi. Olay sırasında araç içinde kimsenin olmaması sebebi ile kaza maddi hasarla atlatıldı. 
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
Kar yağışı dolayısıyla yarın okullar tatil.
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar’ı makamında ziyaret etti.
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’yi ziyaret etti. Süllü, Deliklitaş Mahallesi’nde atıl olarak duran Verem Savaş Dispanseri’nin eski hizmet binasının güvenlik açısından kaygı yarattığını belirtti.
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir’de yaşayan Bayburtlular ile buluştu. Odunpazarı’nda bulunan Eskişehir Bayburtlular Derneğini ziyaret eden Kurt, Bayburtlular ile 31 Martta yapılacak yerel seçimlere kadar birçok konuda sohbet etti.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir’de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. 
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Eskişehir'in bir çok sorununun olduğunu ve bu sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığını söyledi.