Murat Diri taraftarı yanıltıyor

Son Güncelleme : 09 Kasım 2018 18:11
Murat Diri taraftarı yanıltıyor

Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Diri, önceki gün kentin bilboard firmasına iş yapan grubun TV'sine çıktı. Bir gün sonra da sosyal medya hesabında taraftarı ve kamuoyunu yanıltan açıklamalar yaptı.

ES-ES DEVRETTİ

Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyesi yaklaşık 1 yıl önce bölgelerinde bulunan bilboard ve raketleri Eskişehirspor'a bedelsiz verdi. Eskişehirspor da bu bilboard ve raketleri İstanbullu bir firmaya 7 milyon lira karşılığında devretti.

İLGİSİ KALMADI

Böylelikle Eskişehirspor'un bilboard ve raketlerle ilgisi kalmadı. Bu arada İstanbullu firmaya sözleşme gereği verilen bilboard ve reklam raketleri haricinde kentin çeşitli yerlerine tekrar yeni bilboard ve reklam raketleri dikilmeye başlandı. Yani Eskişehirspor'a verilen bilboardlarla, şu anda mevcut bilboardların sayısı birbirini tutmuyor.

YENİ RAKETLER

Sakarya Gazetesi önce Odunpazarı Bölgesi'nde bulunan Hamamyolu ve Köprübaşı'ndaki yeni dikilen reklam raketlerini yazdı. Bu raketlerin bazıları sonra kaldırıldı.

GRUBUN TV'SİNE ÇIKTI

Sakarya geçen hafta da Tepebaşı Bölgesi'nde yeni dikilen bilboardları haber yaptı. Bu haberden iki gün sonra da Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Diri, bilboard firmasına iş yapan grubun tv'sine çıktı.

YANILTMAYA ÇALIŞTI

Bir gün sonra da sosyal medya hesabında Sakarya Gazetesi'ni suçlayıcı yazılar yazdı. Taraftarı ve kamuoyunu kandırmaya çalıştı. Yeni dikilen bilboardların Eskişehirspor ile ilgisi olmamasına rağmen Diri'nin bu çıkışı akıllarda soru işareti yarattı.

Yorumlar (32) / Onay bekleyen (10)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Diri diri

06 Kasım 2018 21:13
En basindan beridir yaziyorum.Dirinin yillardir ne yapamadigini hep birlikte görüyoruz .siyasetten baska yaptigi hicbir seyde yok..Ne yazik ki mustafa abi gibi büyüklerimizi mumla arar olduk.Degisime yonetimden once tribunlereden baslanmali bu taraftar nefere degil armaya geliyor!!

Eskişehirli

07 Kasım 2018 07:18
Bu taraftar grubu lideri tüm Eskişehirspor taraftarının lideri değil, sadece kendi çevresinde toplanan 200-300 yada en fazla 500 kişinin lideri yada reisidir. Eskişehirspor taraftarı tüm Eskişehir halkıdır ve o halka kimse baskı yapıp istediği gibi yönlendiremez. Bu kişiler statta ki o yüksek, demir sehpalara çıkınca her halde bu taraftarı kendilerinin topladığını zannediyorlar. İstanbulspor maçında 50-60 yaşındaki adamlarla tartıştı bu kişiler, niye bağırmıyorsunuz diye. Kimse bağırmak zorunda değil. Herkes istediği gibi izler maçını, istediği gibi destekler takımını size ne kardeşim.

vatandaş

06 Kasım 2018 22:56
nerdeee eski liderler nerdeee bu murat denen vatandaş ki ben bir taraftar olarak bu arkadaşı lider mider olarak kabul etmiyorum eskişehirsporun gerçek lideri gerçek taraftarı bizleriz bizler

Çağlar

07 Kasım 2018 01:11
bu şahsın tribün "lideri" gibi bir vasfı olmadığı gibi orada durması tribünler açısından ve Eskişehirspor'un geçmişi açısından büyük tezatlıktır oraya yakışmamaktadır. bu şehirde okuyan ve bu şehri seven biri olarak malum şahsın tribünlerden uzaklaştırılması elzemdir

eses

06 Kasım 2018 20:08
SONUNDA 7 MİLYON ES - ES İN KASASINA GİRDİMİ , GİRMEDİMİ - yeni dikilen bilboartlar a ne oldu - gene bir entirika dönmesin .

tatarysf

07 Kasım 2018 08:22
Koca Eskişehirde adam yokmuydu da Konyalıyı tribün lideri (nasıl liderse) yaptınız. Amigoluktan uzaktan yakından alakası yok

Hakan mantar

07 Kasım 2018 12:10
Murat varını yoğunu en önemlis zamanını gençliğini trübünlere adamış gerçek Eskişehir spor taraftarıdır, Türbün kültürünün içinden gelmiştir varsa söylediği bir şey bedavaya söylememiştir, karalayıp çamur atmayın

esesli

07 Kasım 2018 08:48
Kim bu Murat Diri yahu. Etrafına üç beş adam toplamış taraftarlar derneği başkanı mı olmuş. Kim takıyor ki bu adamı. Kim başkan diye hitap ediyor. Vallahi billahi ben ilk kez gördüm şimdi resmini. Biz Es Es taraftarıyız Murat Diri taraftarı değiliz. Bu Murat Dirinin statta oraya çıkması engellenmeli bu kişi tribün lideri falan değil.

KÜÇÜK ŞEHİR BELEDİYESİ

07 Kasım 2018 09:43
ESKİŞEHİR SPOR A YARDIM İÇİN YASAL ZEMİN ARAYAN BÜYÜKERŞEN HALA YASAL ZEMİN BULAMADIMI AMA KILIÇTAROĞLU ZİYARETİNE TAŞINAN ,175 000 , BİN KİŞİ İÇİN YASAL ZEMİN HEMEN BULDU .

Yolunda a.ş

07 Kasım 2018 20:42
Adam Eskişehirspor ayağına zengin oldu bide fakir edebiyatı yapıyor deplasman otobüsleri Yok hatıra bilet yok o yok bu bide icra kurulu koymuşlar Halil Ünal ı solladı bunlar

Hahaha

08 Kasım 2018 07:42
Üstün çizilmiş dirrrii basın böyle yapıyorsa kısa zamanda zıplatırlar seni. taraftarları yeterince meşgul ettin. Hadi konyaya git artık (gulugulugulu)

Osman Çetin

07 Kasım 2018 16:10
sonuna kadar siyaset yapıyor.büyükşehir için Yılmaz hocaya oy verdirtmemek için benim oyum Es Es e diye bir kampanya başlatıyor.Bu tam olarak AKP ye uygun siyaset.Odunpazarı Belediyesi Bilbordlarla ilgili ES Es e yardım yaptı.hemen Sayıştay devreye giriyor.Büyükşehir böyle birşeyler yapmaya kalksa Belediye anında kayyumdaydı.AKP böyle bir fırsat kolluyor.Es Es i bu hale düşürenler son 5.6 yıldaki yöneticiler.Murat Dirirde bunların maşası.

BURALARDA

07 Kasım 2018 13:16
Buralara olumsuz yorum yapanlar; sizler ancak buralarla eşinir durursunuz, klavyelerinizle zehirler saçmaya çalışırsınız. Eyyy.... menfaatçiler; Anlaşılan menfaatlerinize dokunulan bir durum söz konusu. Büyük Eskişehirspor taraftarı kimin ne yaptığını çok iyi takip ederek analizini yapar ve haklı olana hakkını teslim eder.

vinçenzo özbizanslı

07 Kasım 2018 07:54
malum belediye seçimleri yaklaşıyor,akp,mhp yada iyi partiden aday olmak için çıkış yapmış olabilir siyaset bu belli olmaz.

ESKİŞEHİR SPOR lu ALİ

07 Kasım 2018 11:14
Bu adam trübün lideri mideri değil dikkate almayın ESKİŞEHİR SPOR umuzun play of ta kaybetmesi takım galip iken taraftara sahip olamaması meşalelerin sahaya atılması ve macın uzatılmasına sebep olup Kulüp bu günlere gelmiştir kime hizmet ettiği belli değil?

UğurUğurUğur

07 Kasım 2018 09:40
Geçmiş yıllara bakıldığında tribünlere aile ile Eskişehirsporu u desteklemek için stada girilmenin çekinildiği dönemleri görebilirsiniz deplasman yollarında taraftarımızın geçiş güzergahlarında yerleşim yerlerinde durmalarına müsaade edilmediğini görebilirsiniz ve bunun gibi olumsuz bir sürü davranışlar örnek gösterilebilir. günümüzde şehrimizde ve deplasmanlarda oynanan karşılaşmalara taraftarla birlikte ailenizle aynı araçlarla stadta yanyana birlikte yer alabiliyorsunuz ve eleştirme de yapabiliyorsunuz bu demektir ki geçmişten bu zamana kadar hepbirlikte güzel çalışmalar yapılıyor ve bunu çıkarlarınız menfaatleriniz yada işinize gelmiyen sebepler yüzünden karalamak kimsenin haddi değildir herkes üzerine düşeni layıkıyla yapsın

İNDİRE GANDİ

07 Kasım 2018 09:30
MURAT DİRİ DOĞRULARI AÇIKLADIĞI İÇİN HEDEF TAHTASI OLMUŞ - REKLAM BİLBORDLARININ RAKETİNDEN PAKETİNE YENİSİNDEN - ESKİSİNE TÜM GELİRLERİ DE ESKİŞEHİR SPOR UN OLMALI . gene bir filim döndürüyorlar . yeni reklamlar indira gangi .

Cann

09 Kasım 2018 22:58
Eskişehirspor bu hale düşerken ünal a hoş can a en ufak bir eleştirisi oldu mu? Eskişehirspor taraftarı 300 500 kişiden ibaret değil..seçim arifesi mhp adayı sazak la resim paylaşımı yapması bu kulübe yakışan biri değil...dernek falan fazla seyyapmayin adam yokluğunda ön plana çıkmaya çalışan biri. Ailelerle tribüne giriyorsunuz diyenler 1970 de ailelerle deplasmana giden bu taraftar bu...siz daha dünkü cocuksunuz

kenan gökçe

07 Kasım 2018 14:48
olumsuz yorum yapanlar siz hiç eses taraftarı olmamışsınız .adam hiç menfaatsiz kendini esese adamış. yorumlarınız fitne fesat dolu varsanız baksanız maça gitmiş adamlar değilsiniz yazık.

Seydi

07 Kasım 2018 13:57
Bunlar tribun lideri falan değil, yonetimlerin maaşlı elemanları.

ES ES

07 Kasım 2018 12:01
Bu taraftarlar yüzünden gerçek eskişehir halkı olan eskişehirporlu taraftar takıma küstü maçlara gitmemeye başladı.

Gme

08 Kasım 2018 20:11
Murat Diri Adamın Hasıdır

Gme

08 Kasım 2018 19:53
Murat Diri Adam Gibi Adamdır abidir kardeştir. Eskişehirapora gençliğini vermiştir nice kötü yola düşen gençleri iyi yola sevketmiştir sahip çıkmıştır günahtır bu insana kötü yorum yapmayalım size çok samimi birsey söyliyeyim en paylaşımcı adamdır

eskişehiri tribüne kusturdunuz

07 Kasım 2018 22:41
yazıklar olsun

Emre

07 Kasım 2018 11:44
Kim bu ya Allah askina vasfi ne tahsili ne birakin bu tiplerin pesini gercek taraftar zaten eskisehirsporu seviyor destekliyor

Mustafa Özkan

07 Kasım 2018 16:05
Hiç maçla alakası olmayan insanlar muhalefet olsun diye yazmış.Bugün deplasmanlara gidiş dönüş hırsızlık olmuyorsa,insanlar aileleriyle maça geliyorsa,çoçuklarını güvenle müptezellerden arındılmış tribünlere gönderiyorsa tek sebebi Murat Diri'dir.

Cihan

08 Kasım 2018 08:49
Herkes kafasına göre yazmış yazanların çoğu da çekirdekçi tayfa sanırım keşke bu adamla 1-2 kere deplasman görseydiniz herkes oturmuş kim bu söyle böyle yazmaya başlamış senin adin duyuluyorsa bu adam sayesinde duyuldu zamanında yağma yüzünden heryer kepenk kapatırken bu adam sayesinde bitti yagma tribünde dönen uyusturucuyu bu adam bitirdi çekirdeğinizi bırakın at gözlüğünüzü çıkartın da bi bakın..

Hakan

08 Kasım 2018 15:33
Olumsuz yorum yapanlar siz neyin kafasını yaşıyorsun uz kaç kere eskişehirspor tribünlerine geldiniz murat diri adamdır en azından muftezellerden arindi trubunler çocuğumuz la maça gidebiliyoruz

KAzım Ulubilen

07 Kasım 2018 20:43
İmparator Murat Diri...

Kemal

07 Kasım 2018 00:24
He he hadi işinize bakın

gitti gidiyor .

06 Kasım 2018 23:33
ESKİŞEHİR büyükşehir belediyesi bu işin neresinde ,, ES ES e YARDIM ETMEK HALAA YASAL MI DEĞİLMİ ONU MU ARAŞTIRIYOR .

kenan gökçe

07 Kasım 2018 07:58
murat dirinin siyaset yapmadığını herkes bilir.kendini tirbüne adamış biri.paylaşımlarınız giybet ve entrika dolu kimin uşağısınız.
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.