MURAT 124 TUTKUNLARI ÇİFTELER'DE

Son Güncelleme : 26 Ağustos 2018 13:08
MURAT 124 TUTKUNLARI ÇİFTELER'DE

Türkiye'nin farklı şehirlerinden gelen klasik araç tutkunları, Çifteler ilçesinde bir araya geldi.

Keyifli anlar yaşandı

Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen yaklaşık 50 araçlık 'Murat 124' sevdalısı grup, Çifteler’in Sakaryabaşı bölgesinde toplanarak hem eşsiz manzara eşliğinde kamp yaptı ve hem de nostaljik araçlarını sergiledi. 3 gün süren etkinlikte, araç sahipleri birbirleri ile tanışıp sohbet ederek keyifli anlar geçirirken vatandaşlar da araçları daha yakından görme fırsatı yakaladı. Sosyal medya üzerinde bir sayfa oluşturan grup üyeleri, meraklılar ile çeşitli etkinliklerde buluşuyor.Mutluluk duyduk

‘Murat 124 Sevdası’ grubu Eskişehir Koordinatörü Orhan Erdoğan, aslen Çiftelerli olduğunu belirterek, “Murat 124 sevdalısı arkadaşlarımızla beraber görmek için, memleketim olduğu için buradayız" dedi. Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen ise ‘Murat 124 Sevdası’ grubunu Çifteler’de görmekten dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

Etiketler: Eskişehir, Çifteler, Murat 124, Metin Özen

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

27 Ağustos 2018 11:17
Sayın Metin başkanım. Sakaryabaşına gereken önemi göstermiyorsunuz. Belkide Belediye yetkisinde değildir onuda tam bilmiyorum ama. Belediye olarak temizliğini, yollarını en azından yapsanız çok güzel bir yer olacak. Ülkenin heryerinden merak edilen ve gelinen bir yer oldu. Ancak yollar berbat. Suyun karşı tarafında oturacak kamelyalar yok, gölet çok bakımsız. WC yetersiz. Havuzlar denetimsiz. Klor ve arıtma kontrol edilmeli.