MUHTARLARIMIZ ÖNEMLİ BİR KÖPRÜ

19 Temmuz 2019 16:37
MUHTARLARIMIZ  ÖNEMLİ BİR KÖPRÜ

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt 75. Yıl ve Gündoğdu mahalle muhtarlarını ziyaret ederek görevlerinin hayırlı olmalarını ve başarılı çalışmalar yapmalarını diledi.

Tebrik ettiler

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 31 Mart Yerel seçimlerinde muhtar seçilen; 75. Yıl Mahalle Muhtarı Asaf Karabulut ve Gündoğdu Mahalle Muhtarı Sevgi Doğan’ı ziyaret etti. Başkan Kurt’un ilk adresi 75. Yıl Mahallesi Muhtarlığı oldu. Burada Muhtar Asaf Karabulut ile bir araya gelen Başkan Kurt, Karabulut’u tebrik etti.

Sorunların farkındayız

Başkan Kurt, “Muhtarlarımız, mahallenin sorunları ile belediye arasında çok önemli bir köprü vazifesi görmekte. Yoksulu, işsizi, kadını, genci, yaşlısı kısacası tüm mahalleli, yaşadıkları her türlü sorun için öncelikle muhtarlarımızın kapısını çalıyor. Bu sorunların çözümü aşamasında yaşadığınız sorunların da farkındayız" dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Veli

19 Temmuz 2019 18:13
Ne köprüsü hantal devlet yapısının gereksiz kurumu. Ne yetkisi var. Nede icraat. Politik degil gerçekci konuşalım. Kazım bey

Doğrucu

23 Temmuz 2019 01:16
Ne köprüsü ya

kenan

21 Temmuz 2019 03:24
keşke eski kırmızıtoprak mahallesi kadın muhtarına elemanlarınız el kaldırırken de seyretmek yerine müdahale etseydiniz..