MÜDÜRÜMÜZÜ GERİ İSTİYORUZ

04 Kasım 2018 15:54
MÜDÜRÜMÜZÜ GERİ İSTİYORUZ

Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Buluşan, tayinle Diyarbakır'a atanan Eskişehir 32. Tarım İl Müdürü Erkan Alkan'ın görevine geri getirilmesi istedi.

Bakanlıkça benimsendi

Tarım İl Müdürlüğü önünde basın açıklaması yapan Buluşan, “10 ay önce gelen tarım il müdürü 30'un üzerinde ciddi projeyesiyle, şehrimize tarım kampusü projesi yapan, akıllı azotlu gübreleme projesini tarım bakanlığımıza sunan bakanlığımızca benimsenip, şehrimize yapılması istenen projelerin mimarını geri istiyoruz” dedi.

Projemize sahip çıkın

Milletvekillerine çağrıda bulunan Buluşan, “Diyarbakır'da müdürlerinin başarılı projeleri için sahip çıkıp göndermiyorlar. 7 diğer ilde de bu durum yaşanıyor. Tarım İl Müdürümüzü geri verin. Vekil olarak projelerimize sahip çıkın. İl Müdürlüğüne, İlçe Müdürlüklerin, Ziraat Odalarımıza uğrayıp sorunlarımızla ilgili bilgi alın” diye konuştu.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Kazım kartal

05 Kasım 2018 12:19
Müdürle birlikte Süleyman'ı da gönderin Diyarıbekir'e.

Esziraat

05 Kasım 2018 07:36
Musti bey, müdür beyin 10 a yakın önemli projeleri var neden kıymetli çalışan bir müdür bu tarım şehrinden alınsın eskişehir tarımının bu geç ve azimli insana ihtiyacı var ama siz diyarbakırda görev yapmak istiyorsanız buyrun siz gidin. Biz eskişehir çiftçileri olarak bu zamana kadar işini severek yapan bir müdür ilk defa geldi bize de sahip çıkmak düşer ve milletvekilleri göreve davet ediyoruz

iyimser

05 Kasım 2018 09:16
devlette devamlılık esas olup bürokrat değişikliklerini sorgulamak hakkı, çiftçiden aidat toplamak dışında, çiftçiye hiçbir faydası olmayan odanın haddine değildir.

Celal Şen

05 Kasım 2018 07:59
Kısa sürede yönetici değiştirmek projeleri yarım bıraktırıyor. Oda haklı. Bir yerden 5 yıldan al kalmak bir fayda getirmez.

bukleli

05 Kasım 2018 16:43
Neymiş bu Tarım müdürü ya. bu kadar projesi varsa bakan yapalım bunu. kamuda süreklilik esastır. biri gidiyor bir başkası geliyor diye projeler durmaz. kimsenin babasının çiftliği değildir. bütün il müdürleri bulunduğu İl de hizmet etmekle yükümlüdür. sanki projeleri il müdürleri kendi yapıyordu.

bilgin

05 Kasım 2018 07:58
Diyarbakır çok güzel müdürümüze başarılar. Eskişehir de ki projelerini orada gerçekleşt irsin.

tarım

05 Kasım 2018 07:55
Bahse konu projeler kendisine ait değil eski il müdürü Mehmet Salih SÖĞÜT e aittir. Tarım çalışanlarını kutuplaştırmaktan başka ne yaptı. Kurumu ikiye böldü. Eskişehir tarımına hiç bir şey katmadı.

Musti

04 Kasım 2018 17:50
Geçen hafta GAP gezisinde Diyarbakır ı gördüm insanlar ve şehir çok güzeldi..müdürümüz başarılı çalışmalarını orada da sürdürsün..ne olacak yani..
HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE
HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir’de otodan hırsızlık yaptığı gerekçesiyle gözaltına alınan 4 şüpheli adliyeye sevk edildi. 
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
Eskişehir'de gerçekleşen Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) operasyonu sonrasında haklarında dava açılan ve çoğu asker olan 67 sanıktan 56'sına 2 yıl ile 10 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi. 
DRİFT PAHALIYA PATLADI
DRİFT PAHALIYA PATLADI
Eskişehir'de, alkollü olarak direksiyon başına geçen ve drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 8 bin 735 lira ceza kesildi. 
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Eskişehir'de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.
MUTFAKTA YANGIN VAR
MUTFAKTA YANGIN VAR
CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis olma hayali ile yaşayan engelli öğrencilerin okuluna giderek 'Polislik' mesleğini anlattı.
KADRİYE KARACA  TOPRAĞA VERİLDİ
KADRİYE KARACA TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca'nın, annesi Kadriye Karaca, son yolculuğuna uğurlandı.
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer, Eskişehir’de katıldığı bir etkinlikte ‘Kahkaha Kulübü’ için adımlar attığını söyledi. 
KURT VE ATAÇ RESMEN AÇIKLANDI