MISIR TARLASINDA MÜLTECİ CİNAYETİ

13 Eylül 2017 16:44
MISIR TARLASINDA MÜLTECİ CİNAYETİ

Seyitgazi'de mevsimlik işçi olarak çalışan iki Suriyeli grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi ise yaralandı.

Olay, Seyitgazi'ye bağlı Büyükdere Mahallesi yakınlarında gerçekleşti. Bir mısır tarlasında mevsimlik işçi olarak çalışan iki Suriyeli grup arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi sonucu Ahmed El Muhtar Mohammed (22) göğsünden, İsmail Muhammed ise sırtından bıçaklanarak ağır yaralandı.

Kurtarılamadı

Yaralılar 112 Acil Servis ekipleri tarafından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne (ESOGÜ) kaldırılırken, ağır yaralanan Ahmed El Muhtar Mohammed hayatını kaybetti. Yaralanan diğer Suriyeli İsmail Muhammed'in ise tedavisi devam ediyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bitmiş memleket

14 Eylül 2017 08:54
Bu reziller her yeri sardı .ülkede 20 milyon mülteci cirit atıyor .ülke işgal altında şu an .

ercan

13 Eylül 2017 20:14
buraya gelince efe olmuşlar suriyede bıçağı çekipte memleketlerini korusalardı

Aras

13 Eylül 2017 21:55
Iyi olmuş yesin birbilerini şerefsizler sen 22 yaşında kendi ülkenin savunmaz kaçar gelirsen ilahi adalet

Poyraz

14 Eylül 2017 11:08
Bunlar nasıl savaş mağduru kendi ülkesini savunmaz buraya gelince aslan kesilirler bizim türk vatandaşınına zarar vermesinler de kendilerine naparlarsa yapsınlar birbirini yiyip bitirsin ülkesini bile korumayan adiler bize zaten bi faydaları yok

esziraat

15 Eylül 2017 09:09
Kendi öz kardeşimize sırtımızı dönemiyoruz bide bunlar başımıza bela oldu, inşallah kendi başlarını yesinler bu daha iyi günlerimiz vah türkiyem vah
GÜNEYDOĞU GAZİSİ UNUTULMADI
KİTLE ÖRGÜTLERİ ÖNEMLİDİR
KİTLE ÖRGÜTLERİ ÖNEMLİDİR
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri ve hemşehri dernekleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
'19 Eylül Gaziler Günü' münasebetiyle, Eskişehir Valiliği ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gaziler onuruna yemek programı düzenlendi.
Herhangi bir adaya desteğim söz konusu değil
Herhangi bir adaya desteğim söz konusu değil
AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’dan Oda seçimlerine ilişkin açıklama: “Ne mevcut yönetimlere ne de herhangi bir adaya desteğim söz konusu değil” “Konumum, Oda seçimlerinin çok üzerinde bir görev anlayışı gerektiriyor” “İsmimi kullanıp, üyeleri etki altına alma çabaları var”
YENİ BELEDİYE BİNASI YAPILMADAN MAHKEMELİK
YENİ BELEDİYE BİNASI YAPILMADAN MAHKEMELİK
Büyükşehir Belediye meclisinde yeni belediye binası tartışması vardı. AK Partili meclis üyeleri ile CHP'li meclis üyeleri yeni belediye binasının nereye yapılması konusunda ve kime yaptırılması konusunda anlaşamadı.
PLATONİK AŞIĞA 18 YIL İSTEMİ
PLATONİK AŞIĞA 18 YIL İSTEMİ
Eskişehir'e konser vermek için gelen ünlü besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ı bıçaklayan şahıs hakkında mütaala veren mahkeme savcısı, 18 yıl hapis cezası istedi. Sanık E.D., ifadesinde, "Aleyna Tilki’ye ilgim vardı. Onun arkadaşı olan Emrah Karaduman’ın Eskişehir’e geleceğini öğrendim. Emrah Karaduman’ı kıskandığım için olayı yaptım" dedi.
MİNNETTARIZ
GÜNAY RAPOR SUNDU
VALİ'YE KAFTAN HEDİYESİ
VALİ'YE KAFTAN HEDİYESİ
Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve beraberindekiler, Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti.