MİNNET VE ŞÜKRAN

02 Eylül 2018 17:56
MİNNET VE ŞÜKRAN

Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıldönümü münasebetiyle, Kanlıpınar Şehitliği’nde anma töreni düzenlendi.

Yoğun katılım

Törene; Vali Vekili Ali Muhiddin Varol, Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay, Utku Çakırözer, Metin Nurullah Sazak, Arslan Kabukçuoğlu, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Vali Yardımcıları, askeri erkan, kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Huzurunuza geldik

Şehitler için dua edilmesinden sonra Vali Vekili Varol, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Hv. Org. Gülan ile Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Büyükerşen, şehitlik defterini imzaladı. Varol, deftere yazdığı yazıda “Milletimizin birliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna, göğsünü siper eden siz aziz şehitlerimize en derin minnet, şükran ve tazim hislerimizi arz etmek için bir kez daha huzurunuza geldik” dedi. Daha sonra Varol, Gülan,Büyükerşen ve beraberindekiler şehit mezarlarını ziyaret ederek, kırmızı karanfil bıraktı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle