MİNİKLER HAYRAN BIRAKTI

01 Mayıs 2018 17:04
MİNİKLER HAYRAN BIRAKTI

Karikatür kurslarına katılan minikler, yaptıkları çalışmalarla görenleri hayran bıraktı.

Şaşırdılar

Tepebaşı Belediyesi Atila Özer Karikatürlü Ev'deki karikatür kursları, 6'ncı yılını geride bırakıyor. Eskişehirli karikatüristlerce her yıl birer aylık periyodik dönemler halinde verilen kurslarda, bugüne kadar Eskişehirli karikatüristler Atila Yakşi, Sertaç Ürer, Sevil Özgür, Ekrem Borazan, Erol Büyükmeriç ve Yaşar Arda ders verdi. Minik karikatüristlere karikatürle ilgili bilgilerini aktaran çizerler, onların yetenekleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Çok yetenekliler

45 yıldır karikatür çizdiğini belirten Eskişehir'in en kıdemli çizerlerinden Kolsuz Yaşar adıyla anılan Yaşar Arda, "Minikler oldukça dikkatli ve becerikliydiler. Her biri karikatürü o kadar çok sevdiler ve yüzlerce çizim yaptılar. Bence çok yetenekliler" dedi. Bu yıl eğitim gören kursiyerlerin karikatürleri 2 Haziran tarihinde Espark Alışveriş Merkezi karşısındaki Atila Özer Karikatürlü Ev'de sergilenecek

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.