MİNİKLER HAYRAN BIRAKTI

01 Mayıs 2018 17:04
MİNİKLER HAYRAN BIRAKTI

Karikatür kurslarına katılan minikler, yaptıkları çalışmalarla görenleri hayran bıraktı.

Şaşırdılar

Tepebaşı Belediyesi Atila Özer Karikatürlü Ev'deki karikatür kursları, 6'ncı yılını geride bırakıyor. Eskişehirli karikatüristlerce her yıl birer aylık periyodik dönemler halinde verilen kurslarda, bugüne kadar Eskişehirli karikatüristler Atila Yakşi, Sertaç Ürer, Sevil Özgür, Ekrem Borazan, Erol Büyükmeriç ve Yaşar Arda ders verdi. Minik karikatüristlere karikatürle ilgili bilgilerini aktaran çizerler, onların yetenekleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Çok yetenekliler

45 yıldır karikatür çizdiğini belirten Eskişehir'in en kıdemli çizerlerinden Kolsuz Yaşar adıyla anılan Yaşar Arda, "Minikler oldukça dikkatli ve becerikliydiler. Her biri karikatürü o kadar çok sevdiler ve yüzlerce çizim yaptılar. Bence çok yetenekliler" dedi. Bu yıl eğitim gören kursiyerlerin karikatürleri 2 Haziran tarihinde Espark Alışveriş Merkezi karşısındaki Atila Özer Karikatürlü Ev'de sergilenecek

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.