paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

MİNİBÜS GÜZERGAHLARI DEĞİŞTİ

Son Güncelleme : 30 Kasım 2018 08:11
MİNİBÜS GÜZERGAHLARI DEĞİŞTİ

Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından alınan karar gereği 10-12-14-15-19-25-32 ve Şan Taksi Dolmuş güzergahlarında çeşitli değişiklikler gerçekleştirildi

Yapılan düzenleme ile 10 ve 32 numaralı minibüsler Vadişehir ve Ihlamurkent’e, 12, 14, 15 ve 25 numaralı minibüsler Şehir Hastanesi’ne, 19 numaralı minibüs Yunus Emre Devlet Hastanesi ve Uluönder Mahallesi’ne ve Şan Dolmuşları da Vadişehir’e uzatıldı. 

Vadişehir ile Ihlamurkent sakinlerinden gelen talep ile vatandaşların hastanelere kolay ulaşımını sağlamak amacıyla bazı minibüs güzergahlarında değişikliğe gidildi. Ulaşım Koordinasyon Merkezi tarafından alınan karar gereği Ziya Paşa Caddesi ile Erenköy Mahallesi arasında çalışan 10 numaralı minibüs hattı ile Yenikent-Odunpazarı güzergahında hizmet veren 32 numaralı minibüs hattı Ihlamurkent ve Vadişehir’e kadar uzatıldı.Gündoğdu Mahallesi ve Fevzi Çakmak Mahalleleri arasında hizmet veren 12 ve 14 numaralı minibüsler ve Ziya Paşa Caddesi ile 71 Evler arasında hizmet veren 15-25 numaralı minibüsler ile alınan karar doğrultusunda Şehir Hastanesi’ne kadar uzatıldı.Tren Garı ile Şirintepe Mahallesi arasında hizmet veren 19 numaralı minibüsler de değişiklik ile gidiş ve dönüş yolunda Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne de uğrayacak.Son olarak Kurtuluş Mahallesi’nden kalkarak Mamuca Yolu’na kadar giden Şan Dolmuşları da yeni düzenleme ile Vadişehir Mahallesi’ne kadar hizmet verecek.

İşte yeni güzergahlar:

10 - 32 numara: Vadişehir ve Ihlamurkent'e kadar gidecek.

12- 14- 15- 25 numaralar: Şehir Hastanesi’ne gidecek.

19 numara: Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne uğrayacak, Uluönder'e gidecek.

Şan Dolmuşları: Vadişehir’e kadar gidecek.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

29 Kasım 2018 12:43
19 numaralı minibüsler yunus emre devlet hastanesine zaten uğruyordu, değişiklik tam olarak nerede anlayamadım

Kimyager

29 Kasım 2018 12:36
Ulaşımda kargaşayı önlemek ve ucuzlatmak icin dolmuş tamamen kaldırılmalı Avrupada ki gibi toplu taşıma modeli Eskişehir için uygun.

Arif

29 Kasım 2018 20:52
Goltuk gorkusu nelere kâdir. Ihlamuerkent 2007 2008 yıllarından beri mağdur. Simdimi aklınıza geldi . Biz minibüs hattı değil şehir Hastanesi'ne 1 araçla ulaşım istiyoruz. Hastaneye çok yakın olmamıza rağmen şehir turu atarak ulaşıyoruz.

mühendis

30 Kasım 2018 10:17
Büyükşehir belediye başkanı acaba ölçe sitesine neden bakmaz. Binlerce insan orda mahdur oluyor Mütehadin kinini orda oturan kişilerden alıyor biraz duyarlı olsun ltf ölçe sitesi atların hara yeri oldu köy gibi.

vat andaş

30 Kasım 2018 10:05
biz mahallemiz için otobüs düzenlemesi yapılıncakaya kadar 12 nolu münibüslerin uzatılması için dilekçe verdik. onlar rantlarının peşinde şimdi bize kızıyorlar otobüs isteyip ekmeğimize mani oluyorsunuz diye. münibüslerin rant sağlayacak diye otobüsten vazgeçecek değiliz. Fevziçakmak mahallesine otobüs şart yaşlımız var öğrencimiz var engellimiz var. Münisbücüler haddinizi bilin

tades

30 Kasım 2018 09:19
19 acaba hastanenin avlusundan mı geçecek birde 19 tersten de turnike yapsa iyi olurdu özdilek ten bindik mi eskişehir i dolaşıyoruz

vatandaş

29 Kasım 2018 17:03
mazot fiyatları hergün düşerken dolmuş ücretleri hala aynı nasıl olacak bu işler

Tepebaşılı

29 Kasım 2018 17:02
19 zaten uğruyordu 23 olmasın

recep balcılar

29 Kasım 2018 16:17
neolur yetkililere sesleniyorum belirli saatlerde sazovadaki elmalı konaklarıda münübüs koyarsanız bizleride mutlu edersiniz
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan 8 sanıktan 7'si 2 yıl 1 ay ile 6 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
Büyükşehir Belediyesi sütün, toplumun her kesimi tarafından tüketilebilmesi için planlanan Halk Süt Projesi 17 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, protokol, şehrimizdeki ve çevre illerdeki kurum ile kuruluşların temsilcilerinin katıldığı muhteşem törenle hizmete sunuldu.
FETÖ OPERASYONU
FETÖ OPERASYONU
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik Eskişehir'de düzenlenen operasyon 1'i kadın 6 şüpheli gözaltına alındı. 
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
Önceki gün canlı kanatlı hayvan pazarında çıkan silahlı kavganın şok detayları ortaya çıktı. İki taraf arasında husumet olduğu öğrenilen silahlı kavgada 13 yaşındaki bir çocuğun başından vurularak ağır yaralandığı ortaya çıktı.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.