Milli maç için son hazırlıklar

29 Eylül 2017 12:03
Milli maç için son hazırlıklar

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Türkiye-İzlanda Dünya Kupası Gurup eleme maçının oynanacağı Eskişehir Yeni Stadyum da incelemelerde bulundu.


Eskişehir'de 6 Ekim 2017 Cuma günü oynanacak milli maç öncesi, stadyumda hazırlıklar da devam ediyor. Son olarak Hırvatların 1-0 mağlup ayrıldığı Eskişehir'de, sıradaki rakip İzlanda olacak. Maç öncesi stadyumu gezerek incelemelerde bulunan Vali Çakacak, maçın önemine değindi. Vali Çakacak, yurt içi ve yurt dışından gelecek misafirleri Eskişehir’de en iyi şekilde ağırlamak için çalıştıklarını söyledi. Stadyumun maça sorunsuz bir şekilde hazırlanması için bütün önlemlerin alınacağını kaydeden Vali Çakacak, böyle önemli bir maça ev sahipliği yapacak olmaktan büyük gurur duyduklarını ifade etti.
Yapılan hazırlıkları tek tek inceleyen Vali Çakacak, stadyumda antrenman yapan sporcularla da bir süre sohbet etti.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Selen

30 Eylül 2017 11:20
Biletler kimlere gitti onları da açıklasalar? Kırmızı üye olduğum halde bilet alamadım.

Nimetullah BEYAZ ANKARA

29 Eylül 2017 17:46
BÜYÜK TÜRKİYEM BAŞARILAR

Osman

29 Eylül 2017 23:13
Vali ne anlar la stadtan
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
15 Eylül Dünya Temizlik Günü dolayısıyla Abacı Grup çalışanları şehir genelinde çevre temizliği yaptı.