MİLLETVEKİLİ GÜNAY FİDAN DİKTİ

08 Kasım 2018 12:06
MİLLETVEKİLİ GÜNAY FİDAN DİKTİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Çifteler’ de öğrenciler ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Günay etkinlikte ‘’Bugün, Sayın Cumhurbaşkanımız himayesinde başlatılan fidanlar fidanlarla buluşuyor etkinliğinde birlikteyiz. Gençlerimiz bizim fidanlarımız. Gerçek anlamda ülkemizin geleceği onlar. Bugün çok mutluyuz. Belediyemize, Orman Bölge Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.’’ Şeklinde açıklamada bulundu. Daha sonra Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen, Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri ve öğrenciler ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirildi. Öğrencilere sosyal sorumluluk projelerinin içinde bulunmalarını öğütleyen Prof. Dr. Günay, ‘’Eğitiminize devam ederken mutlaka sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer alın. Bilginizi becerinizi çevre için, toplumunuz için kullanın. Sizler bizim en büyük gücümüz ve umudumuzsunuz. Sizleri ilerde çok daha güzel yerlerde, konumlarda göreceğimize inanıyorum. Bugün burada her birinizin birer fidanı oluyor. Bu fidanı sahiplenecek ve büyüteceksiniz. Bu fidanlarla ve sizlerle birlikte ülkemiz de gelişecek ve büyüyecek.’’ Şeklinde konuştu.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BAYRAM K

08 Kasım 2018 13:00
Sakarya gazetesi hayırdır, hergün bu boş işlerle uğraşıp şehir için ve millet için bir iş yapmayan şahsın haberini yapıyorsunuz.

Halil Toksöz

09 Kasım 2018 01:40
Usandık artık bu içi boş şovlardan, iş yapın ülkeye para kazandıracak, teknoloji üretecek, ağacı biz dikeriz.

Alpulu

08 Kasım 2018 23:26
Ammann can suyu vermeyi unutma. Bak seninkilere güneş enerjisi santiraline hayır dedirtmişsin, ama alpu termik tamam. dikdiğin ağaç ne için termik santiralin zararlarını torunlarına nasıl anlatıyorsun.