MİLLETVEKİLİ GÜNAY ÇÖMLEK PİŞİRDİ

20 Ağustos 2018 19:46
MİLLETVEKİLİ GÜNAY ÇÖMLEK PİŞİRDİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Mihalıççık ilçesini ziyaret etti.

Günay'ın iletişim ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, ilk olarak Mihalıççık Kaymakamı Mesut Ateş'i ziyaret ederek ilçenin güncel durumu hakkında bilgi alan Günay, daha sonra ilçe merkezinde kadın buluşması gerçekleştirdi.

Kadınlardan ilçeye dair öneri ve isteklerini dinleyen Günay, şunları ifade etti:

"Kadınlarımız ilçemizin, şehrimizin ve ülkemizin geleceğinde daha fazla söz sahibi olmalılar. Bugün hemşehrilerimizle, kadınlarımızla buluştuk ve değerlendirmelerde bulunduk. Öneri ve isteklerini dinledim. Tek tek not aldım. İlçemizi, şehrimizi ve ülkemizi hep birlikte kalkındıracağız. Dürüst, çalışkan ve özverili kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Görevimiz sorunları, eksiklikleri, talepleri yerinde dinlemek ve bunlara çözümler üretmek. Halkımıza hizmet etmek. AK Parti olarak siyasetimizin temelinde bu var. Halkımızla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk. Anadolu halkımızın samimiyetini, içtenliğini çok yakından gördük. Bizleri çok güzel ağırladılar. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum."

Günay, merkezdeki programlarının ardından ilçeye bağlı Güce, Sorkun, Kavak, Çalçı, Çardak, Kavak, Sekiören ve Koyunağılı kırsal mahallelerindeki vatandaşlarla buluşup, istek ve önerileri dinledi.

Sorkun Mahallesi'nde çömlek pişiren Günay, Kavak Mahallesi'nde yanan caminin yerine yapılan cami inşaatını gezdi.

Günay, ayrıca daha önceki ilçe ziyaretinde kendisine iletilen, kendi desteğiyle ve Mihalıççık Belediye Başkanı İsmail Uysal'ın girişimleri sonucunda Çardak Mahallesi'ne kazandırılan köy konağını ziyaret etti ve son olarak köyün güncel durumuna ilişkin köy konağında bir toplantı düzenledi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Çarşı akape ye Karşı

20 Ağustos 2018 21:20
Hakketen yaaaa kadayıfın altı ne zaman kızaracak onada baktınız mı?

Vatandaş

21 Ağustos 2018 00:07
Reklam kokan hareketler.yakında secum mi var acaba

ali

21 Ağustos 2018 08:51
cömlek pişiren günay ı tebrik ediyorum.Artık bir mesleği var.

S.C

21 Ağustos 2018 01:02
Bunu da haber diye veriyorsunuz ya. Bravo..

Eses

23 Ağustos 2018 01:07
Çanak çömlekle uğraşacağına Esese destek bulsun. Eses bağıra bağıra gidiyor.
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.