MEZUNLAR BULUŞMASI

26 Kasım 2017 12:37
MEZUNLAR BULUŞMASI

"Özel Eğitim Bölümü 30. Yıl Mezun Buluşması", Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ın katılımıyla Eğitim Fakültesi C Blok Şefik Yaşar Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Bir araya geldiler

Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü mezunlarını bir araya getiren buluşmada Prof. Dr. Naci Gündoğan, özel eğitim alanının önemini ve Anadolu Üniversitesi’nin bu alanda yaptığı çalışmaları dile getirdi. Rektör Gündoğan, Anadolu Üniversitesi’nin mezunlarını bir araya getiren bu buluşmaların öneminin altını çizdi.

Sadece Türkiye'de değil

Gündoğan "Bu dayanışmanın bölümlerden başlayarak fakültelere, üniversiteye kadar uzanması lâzım. Anadolu Üniversitesi şu ana kadar 8 milyon 400 bin kişiyi öğrencisi yaptı. Bunların içinde de 2 milyon 800 bin mezunu bulunuyor. Sadece Türkiye'de değil, belki de dünyada en fazla mezuna sahip ilk üç üniversiteden biriyiz" dedi.

Buluşmalar çok değerli

Mezun buluşmalarının ne kadar değerli olduğunu vurgulayan Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Coşkun Bayrak ise "Benim bu üniversitede 31’inci yılım. Sizinle bu şekilde buluşuyor olmak gerçekten çok keyifli. Türkiye'nin her yerinde özel eğitimcileri görmek bizi gururlandırıyor. Çok güzel işlere imza atıyorsunuz. Üniversitemizin temelinde engellilere yönelik çalışmalar olduğu için sizin de katkılarınızı çok önemsiyoruz"diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.